Bulimia problém

Príspevok v téme: Bulimia problém
Alima

Ahojte, ja viem že takých je tu X ale zakladám dalšiu neviem si rady, ide moju 18 ročnú sestru vždy pôsobila ako vyrovnaná silná osobnosť... Začala som si ale všímať že je tak postupné viac citlivá plačlivá bála som sa či nemá úzkosti alebo depresie... každá sa chceme páčiť aj jej zaleží samozrejme na vzhlade a postave nikdy nebola ale tučná venovala sa aj športu na profesionálnej úrovni, stále cvičí posilka každý deň...všimli sme si všetci že naozaj veľa je až sa prejedá niekedy príliš ale tak zakážte človeku jesť...Nemala som podozrenie tým koľko sa hýbe tak to vycvíčí a aj potrebuje viac jesť... Niekdy utrusili poznámku doma že sa zaobľuje... čo nie je pravda lebo vždy mala a má priam ukažkovú postavu potrpí si nato... Neviem či boli spúšťačom aj tie poznámky alebo fakt že ai uvedomovala že veľa je ale priznala sa mi že je bulimčka a zvracia každý deň trvá to asi pol roka čo je veľmi dlho... snažila sa prestať s tým ale nezvláda to samozrejme vie že potrebuje pomoc ale to je málo ... máme skvelú maminu čo pri nás vždy stojí, podporí, ale práve spolu nevychádzajú chce jej to ale povedať sama a ja to zatiaľ rešpektujem ... len tu je čas vzácny a už ho stratila dosť... nechcem ju sklamať chcem aby mohla vždy veriť, teraz to bude potrebovať aj istotu vo mne ktorú jej chcem dať... ale nechcem to ani pokaziť že budem čakať.. chcela by som jej strašne pomôcť akokoľvek len neviem čo teraz robiť... som si vedomá že potrebuje lekárov, možno liečenie a bez toho to nepôjde aj že je to dlhá cesta... ja budem pri nej vždy stáť ale ešte nie je ani na začiatku a čím dlhšie budeme čakať tým horšie... akekoľvek rady skusenosti dakujem...