Akne len hrcka a nic viac

Príspevok v téme: Akne len hrcka a nic viac
Akne25

Dobry den, je tu nejedna tema o akne ale zalozim "sukromnu"..

Bral som roaccutan , vybral som zial ale len 1/3 davky potom bola liecba prerusena , lebo ide jar...(neskoro bola nasadena liecba tak neviem naco mi to vobec davala)

Ucinky Roacc. som pocitoval az v 3 mesiaci , ze som mal menej vyrazok, teda tak ze som bol skoro spokojny , ked som to porovnal s predtym...To sa tyka tvare., no na chrbate mi neubudlo nejako nic..cize stale tam mam hrce cervene ktore si nerypem, no ked je biela hlavicka tak uz to vytlacim lebo tak ci tak by praskla sama ked lezim na chrbate a ju pritlacim ...

Dost ma trapy , aj akne na ramenach proste ako keby sa tam muselo vyhodit , aj ked len jedno tak sa vyhodi a ked sa zahoji tak sa spravi dalsie..

uz neberiem skoro mesiac roaccutan, no zacina sa mi akosi na tvary castejsie tvorit akne,zasa narazovo vtedy sa mi vyhodilo tak jedno a po zahojeny dalsie, no teraz sa mi vyhadzuje aj 3 naraz.

Moj typ akne mam taky ako prikladam v obrazku...

To je fotka z ramena ruky, toto akne tam mam 2 tyzdne a stale nic je len silno cervene na dotyk boli..., no nic sa snim nedeje nepraskne lebo nema co , lebo je len stale zapalene , ked potom sa tam spravi nakoniec capicka tak bud praskne same alebo si ho vytlacim a tak ci tak mi tam ostane flak...taky mam cely chrbat len cervene hrcky a nic viac a ked praskne samo tak flak ostane tak isto.aj ked si do toho nerypem

no zacina sa mi to tvorit aj na tvary len zapalene miesto bez hnisu zatial...a aj ked sa mi podari nejake vytlacit akne splaskne po case sa mi odlupne koza kedze natieram tea oil, alebo eryfluid, a ostane znova cerveny flak...je toho coraz viac..a flaky neblednu

Ked ho nevytlacim tak proces trva aj mesiac aj viac, ked sledujem chrbat, kym ako tak zmizne a to je neumerne pre mna...

pod jednym flakom uz vyse 2 mesiacov citim akoby hrcky no nic sa stym nedeje..

Teraz sa aj obavam natierat roznymi pripravkami , co mam este od koznej lebo neviem ci mi to nespali pokozku na tvary, ked som bral roaccutan.

Kozna mi nedala nic ze chce vidiet kedy sa zacnem vyhadzovat a ako...ze potom mam prist, len s 2-3 vyrazkami neviem ci tam nieje na hambu ist , aj ked to je pre mna zdrvujuce, no pred nou tam mozem vyzerat ako tlk ze co chcem ved mam len 3 vyrazky..

Inak co si myslis mesiac po roacc. je mozne sa natieraz zyneritom ? Myslim tak ci si ho mam pytat, lebo ten sa mi zdal najviac dobry zo vsetkych masticiek a vodiciek.