Vyrazky po oholeni "tam dole"

zuzulienka9

po pouzivani strihaca podrazdenie nie je a ani vyrazky - ja som preto zamenila zehlicku za multifunkcny zastrihavac orava easy one - jednak je to rychle a bezbolestne a jednak je to efektivne

žiletka2

Ja sa holim len raz za tyzden a nevadi to ani mojmu frajerovi.
Nieje dobre sa holit tam dole casto predsa ta koza je ina ako na nohach a zase netreba az tak rozmaznavat chlapov.
Moj mi napriklad povedal ze spravna baba tam ma mat nejake to strnisko ze on nechce taku uplne s dohladklou ako 10 rocnu.

akinom007

ako sa holis? ako casto? cim? co si davas po holeni?
mne sa osvedcilo:
1. neholit denne (holim cca 2x tyzdenne)
2. mozno sa niekto bude nad tym cudovat ale intimne miesta si holim nasucho a VZDY novou jednorazovou ziletkou
3. po oholeni nenatieram nicim len zapudrujem detskym pudrom

a nemam ziaden problem s vyrazkami po holeni, peny na holenie nemozem koli castym mykozam no a ked som sa skusala holit lactacydom jednak sa mi to nedalo dohladka kedze sa to smykalo:) a po holeni sa mi spravili vyrazky

nemam 15-nast ani 20-dsat a holim sa cele roky ako som pisala vyssie a naozaj nemam problem s vyrazkami

odpovedam

ja mam dobru skusenost s gelom od seba med - tusim je to krem na problemovu plet alebo akne, neviem presne. ale po tomto sa mi pupienky v zivote neobjavili.

Kýčera

Vždy sa hoľ novou žiletkou,ak sa natrieš svojou urinou po holení,dezinfikuješ si to a vyrážky sa nezvyknú objaviť.