Laser (akné fľaky a jazvy, pigmentové škvrny)

Príspevok v téme: Laser (akné fľaky a jazvy, pigmentové škvrny)
Julia13

Ahojte, mám po vyrážkach dosť výrazné červené (už spigmentovali trocha) fľaky, aj biele jazvy (časť vybledla Eclaranom-až je to zase o dosť bledšie ako moja pokožka). Dermatologička mi navrhla CO2 laser..Ale nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze, rada by som šla na niečo, čo mi naozaj pomôže. Čo vám pomohlo? Vyskúšali ste IPL (ako veľakrát), CO2 laser? Veľmi krásne vám ďakujem.

IvettstarS

Konečne mi niečo zabralo. Mne po vysadení HAK začali skvrny pod očami.Myslela som ze počas rokov zmiznu ked sa hormony upravia.Opak začali sa tahat dalej mala som ich po celych licach aj nad perou.Tá naštastie zmizla ale na lícach nie.Vyskúsala som vela krémov aj od koznej nič nezabralo.Tak som sa rozhodla pre IPL svetlo. Bola som zatial iba raz ale uz po prvej návsteve sú o 30% svetlejšie.Ten pigment sa spalil a zosúpal.O tyzden idem zase a celkovo chcem íst 4X tak uvidím po poslednom sedení aké to bude.Uz to neslo zakryt ani make upom a po prvom raze je to také svetle ze nič nevydno.Uz sa tesím na dalsie sedenie.