25 rokov a žiaden vztah

Príspevok v téme: 25 rokov a žiaden vztah
Jimmy_sk

Ahojte
Moj problém spočíva v tom že, ako to už z nadpisu vypovedá, ešte som nemal žiaden vzťah a pred pár dňami som oslávil 25 rokov. Nikdy som za dievčatami nijak \"nebehal\" mal som vždy veľa záujmov, ktoré mi zobrali všetok čas, no postupne prichádzam na to že mi spoločnosť opačného pohlavia zacina chýbať. Pracujem prevažne v mužskom kolektíve a tých zopár kolegýň ktoré mám su uz zadané. Takisto kamarátky su tiez zadané. Moj problém je asi ten ze som viacmenej introvert. Nemám strach ísť hocikde do spoločnosti, len to proste nevyhladavam. Takisto predstava ze mam ísť niekde do baru alebo do kina sám ma nudí uz teraz. To ze by som nejakú neznámu slečnu oslovil len tak, s mojim sebavedomím ohľadom žien nehrozi. Najhoršie na tom je ze ja ani neviem ako sa so ženami rozprávať. Stredná škola a práca samí chlapi, takže nejak v tom nemám prax. Čo ma štve je ze keby sa mi aj náhodou podarilo nejakým zazrakom niekoho najst tak by ta dotyčná nechcela niekoho kto nemá absolútne žiadnu šajnu o ženách. Takže z tejto mojej situácie sa neviem akosi pohnúť ďalej