Bolest podbruska

Príspevok v téme: Bolest podbruska
lienka4

Trapi ma bolest podbruska,raz lava potom prava strana..mam podozrenie na zapal vajecnikov z prechladnutia..bolest je taka divna,taha sa mi aj na chrbat:(pichava bolest vnutorna,nie na dotyk..bolest najme pri sadani a vstavani,citim akokeby opuch..prvotne som si myslela ci to nieje zapal mocovych ciest,no dala som si vysetrit moc a bol negativny..moj gynekolog ma dovolenku a ja sa zatial nalievam cajom z alchemilky,ktory vraj za zenske zapaly dobre zabera..mate niekto s niecim takym skusenost?uz stresujem a predstavujem si to najhorsie :( dakujem vopred

kreatúra

pre tvoj kľud (keďže sú sviatky) zájdi na pohotovosť ak je bolesť neznesiteľná, nemusíš sa zbytočne trápiť.

Kýčera

Keďže 1 z príčin Tvojich bolesti máš vylúčenú/urologickú/,môže sa jednať o gynekologickú alebo aj gastroenterologickú.Odporúčam Ti zájsť aspoň na pohotovosť,kde Ti vyšetria krv na ne/prítomnosť zápalových markerov a tiež zistia,či sa náhodou nejedná o zápal slepého čreva.Takže,dievča,neotáľaj,blížia sa sviatky,aby si niečo neprepískla.