Tma zaľahla len na moje oči, všetko ostatné funguje

Milan1987

neskutočné ako sa môže život obrátiť na ruby za tak malú chvíľu... pánovi prajem veľa síl, toto by dokázalo položiť hocikoho. Ja som mal problémy s krátkozrakosťou no našťastie to sa dá liečiť takmer jedným posedením u lekára nie ako toto. Ja aj brat sme boli na tejto klinike www.veselyok.com a od vtedy nemám problém s očami. Škoda, že pánovi takto pomôcť nedokážu

Kýčera

Pekný a veľmi poučný príbeh,ako sa popasovať s takým handikapom.Rada čítam a počúvam podobné historky.Malo by to byť povinné čítanie najmä pre ľudí,kt. hľadajú a vytvárajú si problémy tam,kde vôbec nie sú a vonkoncom nie sú ochotní počúvať aj iný názor ako ten ICH.Nepoznajú a nepoužívajú slovíčka ako "prosím,ďakujem",nevážia si čas a enegeriu ľudí,kt.sa im snažia nezištne pomôcť.Neuvedomujú si,že na druhej strane môže byť človek so skutočnými problémami/finančné,vzťahové,zdravotné,.../, neľutuje sa,každý deň sa pasuje so životom ako len najlepšie vie,problémy sa snaží SÁM prekonávať a EŠTE aj druhým POMÁHAŤ.Pánovi držím päste a ja som vďačná za to,že nie som na jeho mieste.