Polygamia vo vzťahu

Príspevok v téme: Polygamia vo vzťahu
MrNeznami

Dobrý deň,

Vždy som bol človek, ktorý mal rád slobodu, voľné myšlienky a priamosť. Od skorej puberty som mal blízky vzťah k ženám. Miloval som spoločnosť žien a celý môj svet sa točil okolo ich. Už ako chalan v dospievajúcom veku som prežil viacero vzťahov a ďaleko som prevyšoval skúsenosťami svojich rovesníkov s ktorými som si ani nerozumel. Mal som veľmi málo mužských kamarátov.
Neskôr som zistil, že ma neskutočne baví ovládať a dobíjať si ženy. Nie preto žeby som mal nejaké komplexy, ani preto žeby som bol kurevník. A ani preto aby som si niečo dokázal. Jednoducho ma bavilo získavať si pozornosť žien a dobíjať ich.
Musím podotknúť že sa snažím byť charakterným a nesebeckým človekom a žiadnej žene som vedome nijako neublížil, ani som žiadnu nikdy nepodviedol.
Tak sa stalo, že som si raz získal srdce jednej slečny a šialene sme sa do seba zamilovali. Teraz je tomu už cez 10 rokov čo sme spolu. Žijeme v manželstve a počas tohto obdobia sme si mnohým preskákali a zažili sme množstvo jednorázových alebo viacrázových dobrodružstiev aj s inými osobami: Pármi, ženami, mužmi...
Pre nás to malo svoje čaro, obaja sme mali radi slobodu, pôžitkárstvo a plnenie tých najtajnejších fantázií.
Neskôr sme však od toho upustili pretože tie vzťahy nemali žiadnu hodnotu a okrem umelej rozkoše nám to už viac nedávalo.
Obaja sme sa zhodli na tom žeby najoptimálnejšou možnosťou bolo vziať do vzťahu ešte jednu ženu.
Nerobili sme to preto žeby sme sa vo vzťahu nudili, ani preto žeby sme boli so sebou nejako sexuálne alebo po inej stránke nespokojný. Naopak náš vzťah je na veľmi vysokej úrovni. Vždy sme k sebe otvorený, priamy, neklameme si. Hovoríme o svojich túžbach a predstavách.
Robili sme to preto lebo sme to obaja chceli, obaja sme s tým súhlasili a na všetkom sa dohodli.
Prečo práve ženu?
Muži boli jednoducho slizkí, otravní a dotieraví a mojej žene sa to hnusilo. Navyše moja žena je bisexuálka a čo sa týka mňa tak nebolo o čom...

Nakoniec sme po dlhom čase spoznali mladé dievča, ktoré nás zaujalo oboch. Veľmi mi pripomínalo moju ženu a aj ony dve si rozumeli. Keďže sympatie boli silné na všetkých stranách, bola to len otázka času, kedy sa niečo zomelie. Nechceli sme ju však nijako zneužiť ani používať ako objekt sexuálnych túžob. Chceli sme rozvinúť seriózny vážny vzťah a pustiť sa do niečoho sakra nebezpečného pre všetky tri strany, ale hlavne nebezpečného pre naše manželstvo.
Stanovili sme si štruktúru vzťahu a navrhli ho mladému dievčaťu. So všetkým dobrovoľne súhlasila a tak stalo že sme sa dostali do polygamikého vzťahu.

Priebeh:
Samozrejme že sa vyskytlo mnoho komplikácii a ťažkostí už na samom začiatku. Ale všetci traja sme vždy mali snahu preto niečo spraviť. Po pol roku sme to dopracovali k dokonalosti a prežívali sme naozaj šťastné obdobie plné zážitkov a vzrušenia. Neskôr do toho prišli aj city a pomerne silné. Nikdy v živote som nevidel ženskú lásku. Žiarlivosť o moju pozornosť sa taktiež medzi ženami časom stratila a takto sme si spolu nažívali všetci traja šťastne. Bohužiaľ nič také u nás legálne nie je, časom si to všimli mnohí naši známi, dokonca rodiny že spoločne trávime ozaj veľa času. Začali si domýšľať a neskôr sme sa stali terčom útokov.
Dokonca aj tieto problémy sme prekonali.

Zničil nás až šťastný koniec:
My, aj mladá sme veľmi dobre vedeli že jej nemôžeme ponúknuť plnohodnotný vzťah. Nemohla s nami žiť a taktiež nám musela občas nechať priestor iba pre seba. Malo to taktiež ťažké, najmä vo chvíľach keď bola sama, chýbali sme jej, ale ja a žena sme potrebovali priestor iba pre seba. Neskôr spoznala chalana a náš vplyv sa začal vytrácať. Cítili sme to všetci a tak sme sa rozhodli ukončiť to, aby mohla ísť svojou cestou.
Museli sme to urobiť pre jej a aj pre naše dobro aj keď nám to všetkým trom lámalo srdcia.
Čo čert nechcel v krátkom čase sa objavila ďalšia mladá slečna vhodná na takúto štruktúru vzťahu. Moja žena však pochopiteľne ostala otrasená a zlomená.
Ja som sa z toho dostal oveľa rýchlejšie a vidina nového zaujímavého vzťahu ma hnala dopredu. Musím však akceptovať rozhodnutie mojej ženy, že už nechce viac rozbehnúť takéto niečo. Chce už toho nechať, mať deti, založiť si rodinu a zmeniť priority života.

Nastal konflikt záujmov, sme v mŕtvom bode kde ani jeden teraz nie je šťastný. Niežeby som nechcel rodinu, chcem, ale ešte nie. Ona sa už zamerala iba na mňa. Je precitlivelá a vytráca sa z nej dravosť. Navzájom sa teraz brzdíme v tom čo chceme.
Najväčší problém je v tom, že ja mám v povahe byť predátorom. Ona o tom vie, vedela to aj pred svadbou čo sa vo mne skrýva a taktiež vie, že časom by som začal pokúšať a zvádzať nové ženy. Polygamická forma bola pre mňa stabilná: nehrozila nám nevera, cítil som sa spokojný a nič viac som ku šťastiu nepotreboval... a aj ona si naplnila bisexuálnu stránku osobnosti.
Teraz nevidím jasne do budúcna, neviem čo sa stane ďalej, tak ako som vždy vedel.

Dôvod prečo som vyrozprával svoj príbeh je jednoduchý. Chcel som sa vyrozprávať a počuť konštruktívny názor nezainteresovanej osoby, ktorá ma nepozná a zároveň dokáže pochopiť.

Poprosím konzervatívne osoby a osoby, ktoré som textom nejako urazil, taktiež osoby ktoré ma nedokážu pochopiť a neakceptujú názory a pravdy iných ľudí, aby sa k téme nevyjadrovali...

daniuska

Moj nezainteresovany nazor je ten, ze uz ste sa nakurvili a navystrajali dost a teraz by ste mali zacat naplnat povodne poslanie manzelstva a to je rodina a deti, vzajomna laska dvoh bytosti a vychova k plnohodnotnehmu zivotu vasich spolocnych deti. ale kedze ty si "predator"haha, tak ostanes navzdy skazenym a zvrhlym kurevnikom a tvojej zene uz konecne doslo, ze o com je manzelstvo, chce normalny vztah, ale to by si musela najst normalneho muza, ktory dokaze zit monogamne a povysit rodinu nad svoje zvrhle chutky. Cize tvojej zene odporucam sa ta zbavit a ty si dalej hladaj dve tri aj styri zeny a vystrajaj s nimi v posteli.