Ako sa zbavit genitalnych bradavic (navod)

Príspevok v téme: Ako sa zbavit genitalnych bradavic (navod)
BaroFrajeris

Zdravim, ako mnohi ludia tak aj ja som nejakym sposobom dostal tuto haved (dakujem tymto mojej nevernej byvalej). ako mnohi aj ja som namiesto lekarov hladal na internete ako sa toho zbavit doma. ano, isiel som hlupejsou cestou ale uspel som (alebo aspon zatial som uspel). iste vsetci viete ze to je sposobene dakym virusom, ktory si predstavujem ze vyzera nejako tak ako tie skarede bakterie z reklamy na toaletne cistice ( i.ytimg.com ). kedze som sa toho zbavoval iba doma tak je viac nez pravdepodobne, hraniciace s istotou ze som sa zbavil len vonkajsich prejavov tohto virusu a virus samotny je stale tam dole (zas si predstavujem tych zelenych zmrdov). takze odporucam to co som ja zatial nespravil: navstivit lekarov aj tak (ha! farizej).
vopred upozornujem ze nie som lekar ani ziadny alternativny liecitel a nizsie budem popisovat ako som sa toho zbavil ja a negarantujem ze to bude fungovat univerzalne alebo ze to bude pouzitelne pre kazdeho. (obrazky sa budem snazit vyberat citlivo aby niekto nepoctil klavesnicu kotlikovym gulasom).
jaj a este nieco, som chlap.
Takze co budete potrebovat:
- ocot
- cesnak
- gazu
- tejpovaciu naplast.
Moje koko...ehm, kondylomy sa nachadzali najprv len v oblasti korena penisu, kde bol vacsi zhluk mensich stopkovitych bradavic zdravi.ceskyprehled.cz . kedze som bol hlupak a ignoroval to, tak sa mi to zacalo mnozit. casom mi pribudli v oblasti slabin, podbrusku take vacsie, nieco taketo i.idnes.cz a tiez na spodnej strane v zahybe s varlatami kde sa casom tiez rozmnozili.
prva vec co spravite je ze vytlacite cesnak to octu. ja som odlieval do mensej dvojdecovej flasticky a vytlacil som tam asi 5 strucikov. ked vytlacite viac tak to bude len silnejsi koncentrat. nechate to odluhovat minimalne tyzden. dva su lepsie.
takze pracovny postup som casom vycibril a vynecham zdlhavu evoluciu. od prvych pokusov po posledne vypalovanie presiel asi rok a pol. budete potrebovat totiz priestor a cas pokial sa nehanbite pred cudzimi ludmi ukazovat tu nadheru co tam vyrastla a ten cas nie vzdy je/bude. takze prve vypalovania kym su koko...ehm, kondylomy velke mozete realizovat tak ze si nastrihate gazu na mensie casti. ja som strihal asi 1x1cm ale aj mensie/vacsie, a ked bol zhluk viacerych tak som nastrihal take aby to cele pokrylo. pre kazde miesto nastrihajte dva stvorceky. jeden namocite do octu, vyzmykate aby z toho netieklo a prilozite na bradavicu, prelozite suchym stvorcekom gazy a prelepite tejpom tak aby stvorcek co najtesnejsie priliehal. to ako zalepite gazy je dolezite. odstavajuca gaza je neucinna = strata casu a namahy. pristup vzduchu = gaza je neucinna = strata casu. takze co najpevnejsie, najtesnejsie. takto som vypalil dost velku cast. mensie bradavice takto dokazete odpalit hned na prvy krat, vacsie pojdu iba po castiach. uspech zistite podla toho ze bradavica alebo jej cast zčerná. po troch-styroch dnoch cierna cast zacne sama odpadavat. prvym indikatorom toho ze to robite spravne by malo byt aj to ze na citlivych miestach to bude stipat jak k.k.t. cim viac a dlhsie stipe tym dlhsie. nebude sracky a prekusnite to. ja som toto zvykol realizovat vacsinou pred spankom a kazde dve hodiny som prevezoval. pred spankom som si tiez previazal a isiel som spat. v noci sa vam to sice vacsinou zacne odliepat ale cim dlhsie palite tym lepsie. raz som spravil chybu ze som si to zaviazal aj do roboty. dokazete si predstavit ze kazdy ptm citil ocot a nevedeli odkial. ja ano. takze robte to iba doma. po case zistite ze to ide stale tazsie lebo bradavice su mensie a uz to nedokazete tak natesno zalepit alebo ze sa vam vracaju aj tie co ste uz vypalili preto tuto fazu zbytocne nenatahujte a prejdite k faze 2. jaj a este nieco. nikdy som nevypaloval viac ako dva dni po sebe (ani tie dva dni som vacsinou nepalil, iba jeden). aj pre tu zdravu pokozku je to celkom zahul.
po tom roku a pol ma to uz prestalo bavit a mal som k dispozicii dva tyzdne kedy som bol po veceroch vacsinou sam takze som sa nasral, postahoval....ehm, kupil filmy a serialy a nachystal kopec gazy a octu s cesnakom (tejp uz nebudete potrebovat). sadol som si hanbaty pred notebook a isiel na vec. gazu som si uz nestrihal ale namocil som cele 5x5cm stvorceky do octu a prilozil. na to som dal este suche aby vam to nedokakalo ruky. pretoze tejpovaciu naplast som prave nahradil rukami. to znamena ze som cely koren a okolie penisu mal oblozene gazami a pritlacal si to rukami cca od 8:00 do 12:00 (vecera samozrejme). takze aj tam kde neboli viditelne bradavice som mal prelozene gazy a pritlacal (ano vyzeral som ako chuj s rukami v rozkroku. no a co? ). cele to okolie mi zmokvalo (bolo biele) a zrazu som videl ze bradavice boli aj tam kde som ich predtym nevidel. vtedy som pochopil ze fazou1 som nemal sancu. palilo ma to jak svina ale napriek tomu som to vecer na to zopakoval este raz. palilo to este viac. mal som chut nieco rozbit a potil som sa ale vydrzal som. vsade som mal z toho potom vlastne akoby chrasty ale to bolo len to co som vyssie uz popisal. bradavice odumierali. ked sa mi to po chrastach ako tak zahojilo tak som to na dalsi tyzden zopakoval a opat som cakal kym chrasty opadnu a zahoji sa to. po tomto vypalovani som uz mal 90% bradavic viditelne prec. bol som v euforii ale stale tam nejake boli co mi robilo male obavy. vtedy prisiel asi zazrak alebo co, ale to zvysne male % ktore mi ostalo zacalo miznut same od seba zo dna na den. toto vsetko sa udialo pred rokom takze uz asi rok som cisty a bradavice sa neobjavuju (zatial). odvtedy som ovela viac opatrnejsi lebo nechcem aby sa to tak skoro vratilo. tzn. chlpy si tam neholim aby som nedrazdil to miesto (kazde porezanie sa co ste kedy spravili moze byt tiez dovodom vasich bradavic) ale namiesto toho si ich striham starsim strojcekom na vlasy. zeny by si mozno mohli kupit holiaci strojcek :D (just sayin) a tiez vykonavam osobnu hygienu dokladnejsie.
takze to by bolo vsetko co mam k tomu povedat. ja som sa toho zbavil a drzim palce kazdemu kto sa o to pokusa. skuste a uvidite. z toho co som precital som usetril miliardu penazi za kadejake nefungujuce kremiky od dermatologov a inych doktorov.
s podravom: "Smrt bradaviciam!" sa s vami lucim a majte sa ako chcete.

voxra

Aldara (krem na genitalne bradavice) - onlinecheappills.com Pomohlo mi to. Prve bradavicky sa mi objavili asi pred rokom bola som si ich dat odstranit na sukromnej klinike. Bolo to fakt neprijemne,samozrejme bolest a asi po 2 dnoch som si vsimla ze nie vsetky mi odstranili malinke bradavicky mi ostali...a dnes si tu zas na internete som sa docitala o kreme aldara tak som si ho dala predpisat hoc moja gynekologicka o tomto kreme vobec nic nevedela takze som isla na vlastne riziko :) a mam pocit ze sa oplatilo...krem som si naniesla 3krat a musim uznat ze pomalicky vidim rozdiel...stale su tam ale su mensie..hoc to dost boli pali a neskutocne svrbi ale da sa to vydrzat. Na mieste kde mi krem pomohol mam len malinku cervenu bodku ktora casom zmizne..

RNG

Nuz bradavice rozneho druhu, tj aj genitalne condylomy su nasledky roznych hpv virusov a tie su roztrusene po celom tele. Tj vyrezanim bradavic sa ich nezbavis, ale treba si zvysit viralnu imunitu v prvom rade. Ako na to si mozes najst cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Treba z nich brat viacero a casom obmienat.

knaja

To je zaujimave citanie, lebo moja teta mi poradila nieco podobne na fibromy - take ako materske znamienka na stopke, ktore sa vacsinou vyskytuju na krku ci v podpazusi. Oni ich liecili tak, ze cibulu osupali a prekrojili napoly a dali takisto do octu a nechali niekolko dni vyluhovat v nejakej flasi, aby pokryla cibulu (cibulu nechat v octe stale) a po kupani si vzdy potierali tou octovou cibulou riadne to podpazusie ci krk alebo co najcastejsie a fibromy zmizli. Ja som to skusala a jedneho takeho mater. znamienka som sa zbavila na bruchu a zacalo sa rozpadavat a teraz tam nemam vobec nic a to ma raz lekarka na to upozornila, aby som sla s tym na plastiku vybrat, lebo sa to moze zvrhnut. Cize ocot, cibula ci cesnak je na to ucinny. Drzim prsty.

Baro frajeri

este k tej uspesnosti vypalovania: okrem toho ze by to malo aspon zo zaciatku palit jak cert tak bradavica musi byt biela (zmokvana) ale to este nestaci. ona vam zbelie aj po polhodinke ale takto musi byt udrzovana dlhsi cas. minimalne 4-6hodin. preto musi byt aj gaza prilepena co najtesnejsie. ak vam to zacne odstavat tak sa to miesto odvetra, gaza vyschne a je to v prdeli. mna niektore bradavice po tych 6 hodinach aj boleli na dotyk. vtedy som vedel ze to bude uspesne.
no a nenechajte sa odradit neuspechom. ja som kopeckrat vypaloval bez vacsieho uspechu ale nakoniec som uspel. moj prvy pokus bol taky ze som gazu mal prelepenu iba jednym kuskom leukoplastu cez takmer 1cm porast a aj tak mi konceky bradavic na dalsi den scernali a ked to odpadlo tak som videl ze je bradavica ovela mensia takze som vytrval, postup vytuningova a prisposobil a je to. ja som sa toho zbavil este pomerne rychlo, cital som o zenach ktore s tym zapasia 10 aj viac rokov a nemozu mat kvoli tomu ani sex a to je uz smutne. ziadna zena alebo dievka by nemala byt tak dlho bez sexu :(