Otázka pre RNG - citricidal

Príspevok v téme: Otázka pre RNG - citricidal
konsuela

Dobrý den RNG, uz dlhsie som Vás chcela poprosit o radu, problém je troska zdĺhavejsí, preto by som sa touto cestou chcela spýtat len ohladom citricidalu. Kvoli kazdý mesiac sa opakujúcemu herpesu, mi bolo poradené zacat brat citricidal. Homeopatická liecba, ktorú dalej uzívam mi pomohla len na asi 3 mesiace, no herpes sa vrátil. Kúpila som si povodný 60% citricidal professional od NutriBiotic. Zatial som skúsila brat len 3 kvapky denne do pohára vody. Bolo mi povedané, ze o sprievodných príznakoch, respektíve neziaducich ucinkoch sa nevie, bohuzial ja som mala 2krát po vypití takého malého mnozstva reakciu ktorá mi nie je jasná. Strasné tocenie hlavy, pocit velmi nízkeho tlaku, únava, musela som skor odíst z roboty, doma som spala viac ako 2h. Vcera podvecer sa mi tento stav po vypití zopakoval. Nevedeli by ste mi poradit cím to moze byt?Uz sa troska obávam..Pani, ktorá mi ho predala, mi poradila precistit organizmus.
Ak by ste si nasli cas, mohli by ste ma kontaktovat na mail: moncatko88@zoznam.sk?bola by som vdacná
dakujem!

lombardo1981

Aha, takže aj upozornenie na fakt, že nejaký výživový doplnok môže aj zabiť, je osobný útok. Najmä, keď podaný niekomu, u koho je kontraindikovaný. A aj napriek upozornení ho odporúčať ďalej... pacientovi s tou istou "budúcou diagnózou".
RNG, ty si vlastne uvedomuješ, ako tým svojim "aj tak budem mať pravdu", môžeš ľuďom uškodiť? Mne je úplne jedno koľkokrát sa budeš chcieť "popýšiť svojimi vedomosťami" pri "zhadzovaní" ľudí, čo ťa podľa teba osobne atakujú.
Len prosím ťa, nezaťahuj do toho ľudí. Pretože mám pocit, že moju oponentúru voči tebe začínaš brať osobne.
Napíšem to znovu. Mojou snahou nie je ťa ponižovať či ti dokazovať, že moje vedomosti sú hlbšie ako tie tvoje. I keď by mohla napríklad popísať spôsoby vzniku všetkých troch latencií, ktoré vytvára EBV. Ja sa skôr snažím, aby si svoje rady začal brať serióznejšie a bral do úvahy aj súčasne ochorenie, ktoré prinášajú nejaké tie obmedzenia.

RNG

Quartenne zluceniny su vyrobene z polyfenolov chemicky, samozrejme, ale napriek tomu ich zmes nie je skodliva ani v davkach ovela vyssich nez telo znesie napr aspirinu. takze vsetky utoky na to su neopodstatnene a kedze vyrobok sa dosial udrzal na trhu a FDA by ho rada strhla, keby mala proti nemu naozajstne dokazy skodlivosti, tak je zrejme neskodny a velmi uzitocny.
A mne nezalezi, ci ho to kritizujete roznymi clankami, vyfabrikovanymi proti nemu na internete,
Ja ho pouzivat nadalej budem, lebo mi a mojej rodine velmi pomaha uz vyse 15 rokov. A to aj na nakazy, na ktore lekari nemaju poriadne lieky ako VRE, MRSA, clostridium difficile atd.
A tym tu koncim, lebo sa sem nechodim dohadovat s tzv "odbornikmi" , co tu hadzu "vedomosti" vycitane len z internetu ale len uvadzam prostriedky, co pouzivaju rozni znami alternativcni lekari, ktorym doverujem uz vyse 20 rokov.A tie ziskavam nie z internetu, ale z ich periodik, ktore si predplacam a citam uz vyse 20 rokov, v sucasnosti je to 8 roznych. Hl;avne menujem
Health and Healing, od Julianna Whittakera
Health science Institute, s vyse 120 tisic clenami, povacsine lekarmi,
Second opinion od dr Rowena Health Alert, od dr B West
Nutrition and Healing od dr Johnatana Wright
To your Health,od dr Allana Spreen a povodne od dr John Nc Dougall, dalej este stale cinny WC Douglass MD, co pise z neznamej adresy niekde z ostrovov, kam utiekol pred prenasledovanim FDA do penzie... Takze ktop sa o toto zaujima, si moze tiez [predplatit clenske tymto lekarom a po case sa moze vzdelat dostatocne, aby mohli o tom diskutovat. Inac su akekolvek diskusie uplne zbytocne marnenie casu, ked jedna stranka o tom nema ziadne odborne vedomosti, tj len jednostranne uvadza nazory lekarskeho monopolu a tvari sa, ze ine zdroje informacii neexistuju.
A naviac sa uchyluju k osobnym utokom, hoci toto je ciste neosobna zalezitost, je to len porovnavanie roznych informacii A nikto tu nie je nuteny ine nazory prijat.

Inac pouzil som citricidal aj transdermalne, kde som si ho pridal do DMSO na moje rano strpnute ruky. Quartenialne amoniakatne zluceniny su totiz ucinne aj na zapaly, transdermalne. Tie su sucastou napr prostriedku Soothanol, co propagoval dr Julian Whittaker uz pre vyse 10 rokmi A na podiv to pracuje vyborne na moje stare ruky.

WOW

cize zhrnute, citricidal, tj nie dnesne sfalsovane GSE, ale pravy citricidal profesional, co jasne hovcori ze obsahuje zmes quaternialnych zlucenin je vlastne cista chemia... hm, preto zabera rychlo...

konsuela

Dakujem pekne RNG za nazor. Cize je to mozne aj pri takom malom mnozstve..ani neviem ci to dalej vobec pit,asi so znizenou davkou.. ako viem zistit co vsetko v tele nie je v poriadku a nakolko je znecistené prípadne zamorené? Návody a prostriedky ako precistit fajn, ale ako zistit co vsetko nie je v poriadku..Predpokladám ze preventívka moc neukáze, na imunológiu sa chystám, ale uz sa moc na nikoho nespolieham. Aké testy by bolo vhodné si dat spravit súkromne?To uz je skor asi otázka na labák. Lombardo nestraste)
vdaka

Kýčera

Nechápem ľudí, prečo nepoužívajú bezpečný "CITROVITAL" švajčiarskej fy, kt. obsahuje príbalový leták so spôsobom vnútorného aj vonkajšieho použitia a riskujú svoje zdravie používaním pofidérnych produktov. Veď na Slovensku a v únii sú oveľa prísnejšie kritériá na ochranu zdravia a spotrebiteľov ako v USA.

lombardo1981

Apropo. Zase je tu ten istý vzorec chovania. Keď niekto poukazuje na škodlivosť nejakého výživového doplnku, automaticky sa tie fakty stávajú kvázivedecké, ničím nepodložené. No žiadúci účinok, ktorý majú, je vedecky podložený fakt, ktorý nikdy nespochybníš.
Toto čiernobiele videnia sveta ma celkom fascinuje. Len pochybujem, že je prospešné pre okolitý svet.

lombardo1981

Ja len poukazujem na kontroverziu, ktorá sprevádza citricidal.
Pre mňa sú podstatnejšie skôr fakty, ktoré som sa dozvedela.
1. citricidal má od prírodnej látky tak ďaleko ako synteticky vyrobené liečivo
2. kvartérny chlorid amónny je chemická látka, ktorej škodlivosť na zdravie je označená pod číslom 3
3. difenol hydroxybenzén je v podstate neznáma chemická zlúčenina, ktorej vzorec výrobcovia nechcú zverejniť
4. difenol hydroxybenzén sa podobá na benzethoniumchlorid
5. afedrín, syneferín, amfetamín sú štrukturálne podobné látky. Pričom ich spôsob účinku i škodlivosť sú si podobné.

RNG

Lombardo, nezacinaj znova, benzeltonium chloride je znama skodlivina a zmes quaternialnych zlucenin v citricidale nie je skodliva, dokazatelne.To ze su vzorce ciastocne podobne nic neznamena. Takze tu len opakujes stare nepodlozene zvasty.
Co sa ti osobne zda tu nie je ziadny fakt, fakty si LD50 davky na citricidal, ktore dokazuju jasne neskodnost v radove mensich davkach co sa bezne pouzivaju uz od roku 1982, a pouzili to uz miliony ludi s uspechom.
Takze vsetko ostatne su len zbytocne spekulacie na pomylenie ludi, "kvazivedecke"

Razurčite

Veľa zložiek a postupov v letáku pochybných prekladateľov nenájdete.Vo farmacii pracujem 20 r.Na mail som zaslal link bez obáv o autentičnosť 2x.