Otázka pre RNG - citricidal

Príspevok v téme: Otázka pre RNG - citricidal
konsuela

Dobrý den RNG, uz dlhsie som Vás chcela poprosit o radu, problém je troska zdĺhavejsí, preto by som sa touto cestou chcela spýtat len ohladom citricidalu. Kvoli kazdý mesiac sa opakujúcemu herpesu, mi bolo poradené zacat brat citricidal. Homeopatická liecba, ktorú dalej uzívam mi pomohla len na asi 3 mesiace, no herpes sa vrátil. Kúpila som si povodný 60% citricidal professional od NutriBiotic. Zatial som skúsila brat len 3 kvapky denne do pohára vody. Bolo mi povedané, ze o sprievodných príznakoch, respektíve neziaducich ucinkoch sa nevie, bohuzial ja som mala 2krát po vypití takého malého mnozstva reakciu ktorá mi nie je jasná. Strasné tocenie hlavy, pocit velmi nízkeho tlaku, únava, musela som skor odíst z roboty, doma som spala viac ako 2h. Vcera podvecer sa mi tento stav po vypití zopakoval. Nevedeli by ste mi poradit cím to moze byt?Uz sa troska obávam..Pani, ktorá mi ho predala, mi poradila precistit organizmus.
Ak by ste si nasli cas, mohli by ste ma kontaktovat na mail: moncatko88@zoznam.sk?bola by som vdacná
dakujem!

hanka9

Idem do obchodu a kedze sa to tyka teba vygugli si, aky je trestny postih pri krivom obvineni na verejnosti a veci okolo toho. Potom mi povies, vdaka.

lombardo1981

Aha, takže podľa tvojej logiky si doma pokojne vyžieram jód aj zo selénom?
www.ncbi.nlm.nih.gov
Toto ti bude musieť stačiť.
A teraz poprosím tvoje dôkazy o tom, že na hypertenziu sa neumiera. Ak ich neposkytneš ty, poskytnem ja tie svoje.
Skús trochu rozlišovať medzi minulým a budúcim časom.

hanka9

Obvinila si verejne cloveka. Podla toho ze nie si schopna ani na moje opakovane ziadosti predlozit relevantne dokazy o ovineni, usudzujem, ze si ho obvinila krivo. Krivo a za ucelom diskreditacie, poskodenia jeho povesti, dobreho mena, cti, vaznosti. Vsak. Hanbi sa.

hanka9

Ked verejne obvinujes cloveka a poskodzujes jeho meno, cest, vaznost, dostojnost.

daj relevantne dokazy !

pokial ich nedas, ct. citatel si urobi obrazok o tebe sam.

hanka9

Lombardo, krive obvinenie je trestne a ja by som sa vobec necudovala, keby ta RNG zazaloval ! Zaznam v registri trestov by ti otvoril oci !

lombardo1981

hana, a mala by si rozlišovať medzi tým, že niečo môže spôsobiť škody a tým, že niečo spôsobilo škody. V tom je zásadný rozdiel, ktorý ti asi uniká.

lombardo1981

Keď budeš schopná dokázať toto svoje tvrdenie, tak som ochotná s tebou akokoľvek diskutovať. Inak si pre mňa len niekto, kto sa rád oháňa slovom dôkaz v prípade, že mu niečo nevyhovuje.
hanka9 17.01.15 13:00
Inac podla mna na vysoky tlak este nikto nezomrel.
Tiez si myslim, ze pri urcitych ochoreniach je vysoky tlak dokonca potrebny az nutny pre cloveka !!
a preto nechapem lekara, ked ho chce hned znizovat chemickymi liekmi na optimalny. Takyto lekar mi tlak sice da do optimalnych hranic a zas na druhej strane mi "odide" nedokrveny organ, vsak pan doktor.
www.zdravie.sk
hanka9 29.01.15 14:28
Lombaro, vyvracias moj nazor tak tym padom mas urcite lepsie informacie ako mam ja. Len si ich este nedal na plac. P.s- sewie, mne nejde o nic. Ja len odpovedam ZADAVATELKE TEMY a JEJ OTAZKE ! Nic viac a nic menej.
www.zdravie.sk
Nemá byť ten, čo niečo tvrdí aj svoje tvrdenie dokázať? Prečo sa tým neriadiš aj ty?
Dodatok: Lombardo, Ty nizsie o 12:43 v prvej a druhej vete pises cit: keby som bola začala brať ten jód, ktorý mi len tak medzirečou odporúčal, kon. citatu).
PS- toto nie je relevantny dokaz a preto daj celu Vasu komunikaciu v tej konkretnej casti, ktora preukazuje, dokazuje a potvrdzuje tvoje obvinenie.
Ty si povinna dokazovat ked nieco tvrdis, v opacnom pripade budes vinna Ty.
Zrazu pre ľudí ako ty je osobná skúsenosť nerelevantná? Akože to platí len pre RNG? Keď povie, že niečo neškodí, tak to neškodí? Celkom výrazná absencia kritického myslenia.