Kolegovia ma strapnili

Príspevok v téme: Kolegovia ma strapnili
ja Klara

Kolegovia si zo mna vystrelili v praci. Prisiel mi mail od jedneho kolegu ze by ma rad pozval na rande. Ja som mu odpisala ze fajn, rada s nim pojdem. Potom som sa vsdak dozvedela ze to pisali ini kolegovia z jeho PC, ktori si tak z neho chceli vystrelit. Vsetci sa na tom naramne zabavali, ja som sa vsak citila strasne trapne a ponizene... Chcela som v tej chvili odtial utiect. Poradte mi ako sa mam teraz pred nim chovat, strasne sa pred nimi hambim...

kamaratttt

Trochu odveci ale prave si mi dodala odvahu napisat kamaratke co sa mi uz dlhsie paci a niekam ju pozvat :D hadam tiez pojde, ked aj ty by si isla aj s niekym kto nie je uplne tvoj typ :D

 

Ja to vidim tak, ze nestrapnili teba, ale seba. Co su to pubisi? Bud dospelo-sebavedoma a pripadne sa ich opytaj, ci maju malo prace, ked maju cas na hluposti. Toto vobec neries. Ak sa zapodievas hlupostou ostatnych, stava stane sa z teba hlupak tiez...

ja Klara

asi mas pravdu, len sa teraz citim ako strasna krava naivna teraz pred nimi. Lebo ten kolega to je taky frajer... a pritom sa mi ani nepaci, len mi prislo fajn vyjst si s niekym von..

rhea

kasli na nich, ironicky by som im povedala, ze su strasne vtipni..nepekne od nich, ked si nova, ale to nie je tvoja vina a zachvilu sa na to zabudne a bude ti to smiesne.. neriesila by so to byt tebou..

ja Klara

som tu totiz nova preto mi to prislo dost neprijemne. Ale priznavam, som hambliva, ale kvoli tomu si zo mna nemusia strielat, ma to totiz na mna uplne opacny efekt.

rhea

a preco sa hanbis, ved ste dospeli ludia, nie deti v skolke, kedy bolo strapnenim, ak sa niekto niekomu pacil...tak ti je sympaticky a on to teraz vie, co je na tom.. ja by som sa na tom zasmiala byt tebou... citila by som sa ponizene, keby som zadana a prijmem pozvanie a ostatni by sa to dozvedeli, to by som vyzerala ako stetka..inak nie..asi nemas vela skusenosti a si velmi hanbliva, vedeli, komu maju napisat..