Ako prebieha prvé vyšetrenie u gynekológa?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prebieha prvé vyšetrenie u gynekológa?
Ako prebieha prvé vyšetrenie u gynekológa?

Návšteva gynekológa je vraj podobná návšteve u zubára. Teda psychologicky. Väčšina z nás ku nim ide, až keď má problémy. Prvá gynekologická prehliadka je o to ťažšia, že dievčatá stále majú nepríjemný pocit niečoho zasahujúceho do „tabu“ miest tela. Vyšetrenie však nie je bolestivé, možno trochu nepríjemné.

podvadzam

takto chalani vysvetlim vam
doktorka Lucia Mikulasova z Chirurgie
čo robi v Karlova Ves v bratislava nemam ju rada neni to moj vkus je strašne škaredá ale potrebujem ju ako sol využit ako to pojde je naivna hovorí sa tomu španielske mušky - afrodiziaka, a potom bude nadržaná jak štrnástka
kolko zien som pomiloval netusi je sice pravda je ako Stará lampa vypelichaná bosorka,Vyznání lásky to ona chce ale ja nie a nikdy sa nedočka dovod ja milujem svoju priatelku ale nemožem povedat pravdu budem i nadalej podvadzat ma smolu ma premyslat urobila velku chybu ona nie ja ja som mlady chcem si užit

jan hodenik

michal ty si z devinskej novej vsi
asi viem v krčme si spominal a vychvaloval sa že prasiš taku chuderu staru a že neda ti pokoja stale by len jebkavala a otravuje ta no nezavidim ako možeš aj tu skaredu o ktorej si spominal a ešte aj tvoju to rozum sa zastavuje kopnij j do prdele
minule som ta videl v kine takou mladou babou docela pekna to je ta frajerka čo si hovoril
Skús sa umyť, možno sa to zmení.

mikogo

počuvaj michal
Mňa by celkom zaujímalo ako ta stara vyzera tu čo chodiš jebkavat
to ako Celý týždeň či ako ? nerozumiem ako jej može chutit ved take stare chuderky už nepotrebuju čo nato chlapi moj nazor ta musi byt neoholena tlsta všetke doktorky su hotove ak pride knim mlady a ty mišo fakt snou akože jebkavaš si sa zosalel a potom prideš domov a svoju laske povieš čo ona to nezisti mišo ja by som na tvojom mieste sa vysral na tu doktorku stara už viac ty nemože dat a hovno vie staromodna radsej mat tri mlade a krasne ako fujaru staru

nadejmk

to neviete že vždy stra ropucha hlada mladeho zajačika a tak michal či ak ta mam nazvat zaletnik si uživa inak tak tak ona je štastna a ona urobi všetko pre neho ta doktorka stara je cela hotova že si chytila zajaca konečne ju niekdo premasti no ja by som zutekal kadial lahšie než by som som mal v posteli špatnu a staru kravu presedel by som na hajzli počuvaj ti zaletnik ta tvoja priatelka otom všetko vie ,, že chodiš pretahovat doktorku chirurgčku meno lucia mikulašova

ta musi mat najviac aspon 50 rokov

vladkob

fuj to nemysliš važne ty chodiš starou a ešte doktorkou čo ona nema chlapa kolko ma ta ošprata rokov no to by som grcal na tvojom mieste michal to akože už to robiš kolko snou naco ty je stara dochodkyna co je na nej take ved ked ju podvadzas ona otom vie že mas priatelku to jej nevadi pochopil som ti mas priatelku a chodiš pretahovat spatnu staru niejaku doktorku menom lucia mikulašova je tak takže praxticky ju využivas ano dobre robis fandim ti ked je sprota tak jej treba ved stara je rada že mlady ju potesi a uspokoji aspon nesmrdi že ? grc

podvadzam

podvadzam jednu staru skaredu a zakomplexovanu rozkazovačnu vola sa lucia mikulašova robi na chirurgie karlova ves bol som jej pacient michal som z devinskej som krasny mlady a ona zalubena domna ako soplave decko smejem sa natom

podvadzam

u mna predbeha že ja chodim jedu staru pani je pravda nieje krasna a a ani mlada ma dieta ale chodim ju preventivne prečistit ju z mysle pretahnut chyba jej to tak prečo nie ju je bez seba a stastna vobec že ma mladeho kto by ju aj chcel staru po pritom ju
podvadzam som michal