Dal na nazor svojich kamosov a vykaslal sa na mna

Príspevok v téme: Dal na nazor svojich kamosov a vykaslal sa na mna
sklamana1

Rada by som vedela vas nazor na chalana ktoremu sa pacite, snazi sa o vas, bali vas a zrazu vas necha len kvoli tomu ze sa nepacite jeho kamaratom. Chodim na vysoku prvy rocnik. Ked mame prestavky tak sa bavim na chodbach alebo sme vonku po pariach. V jednej skupinke chalanov som sa jednemu pacila. VIem to lebo vzdy ked som okolo nich prechadzala tak som pocula rozhovory co oni nevedeli ze pocujem. Napr. raz som sla tak ten chalan povedal tym kamosom ze aha ta je ta co sa mi paci, alebo druhykrat zase som okolo nich prechadzala lebo vzdy sa zdrziavaju namieste kade chodim tak zase jeho kamosi utrusili poznamku aha ta tvoja sla ale co ty na nej vidis a huronsky smiech. Zacal mi zdravit ked sme sa stretli a raz na jednej akcii sme sa aj rozpravali. Zlaty chalan aj mne sa paci lenze...
Lenze zrazu stratil zaujem, nechapala som az ked mi neposkytla dokazy moja naj kamoska. Zahrala sa na tajnu agentku a ked bola v bare kde sme sedeli aj ti chalani ale pri vedlajsioum stole ja som si odbehla na wecko tak kamoska z nejakych dovodom sa zacala bavit s mobilom a zapla si nahravanie. Nahrala rozhovor tych chalanov co oni nevedeli a ona sa tvarila ze sa venuje mobilu a ich nepocuje. Ja sprosta som sa po navrate z wecka este nenapadne usmiala na tych chalanov a najma na toho co som sa mu pacila. Smiala som sa s kamoskou pri stole aby som vyzerala kvazi spolocensky a sympaticky. No potom vsetkom prisla studena sprcha. Kamoska mi ukazala pocas cesty na intrak nahravku cize rozhovor tych chalanov kym som bola na wecku. Chalani len utrusovali poznamky na moju adresu, co nanej vidis, ved nieje ani pekna, pozri ake ma vlasy a postavu, co s nou chces stracat cas? A potom nejake hundrave mrmlanie ktoremu sme uz s kamoskou nerouzumeli. Boze ako len hlupo som si zacala pripadat. ALe to je uz pase.
Ide oto ze preco ak sa jemu pacim vlastne uz len pacila tak ma nechal lebo som sa nepacilajeho kamosom. Preco? Ved to musia schvalit kamarati aby so mnou mohol chodit? To kamosi rozhoduju kto s kym chodit moze a nesmie? On je o rok starsi a mam by si dupnut ako nehnevajte sa kamarati ale .... Proste serie ma ze sa o mna viac nebil, vzdal to. Tak som nastvata ze som ho znenavidela a uplne sa im vsetkym vyhybam. Nechcem ich ani vidiet.
Co vy nato? Ako by ste sa zachovali na jeho mieste? Je to medzi vami chalani bezny postup ze vam musia kamosi odsuhlasit babu o ktoru mate zaujem? Az po ich odsuhlaseni sa o babu snazite inac to vzdate? To baba akoze patrim aj vasim kamosom ze sa im musi pacit nestaci ze je vam sympaticka?
End

JMP

Ahoj, zrejme tam boli nejaké sympatie, ale nemyslím si, že s tebou chcel riešiť niečo viac. Mužovi sa môže páčiť veľa dievčat, ale nie každú osloví kvôli chodeniu či vzťahu. Je normálne, že muž v jeho veku ešte nie je pripravený na žiadny vzťah. V každom prípade je ešte nezrelý, partia je pre začínajúceho vysokoškoláka stále veľmi dôležitá a v nej sa nakecajú hlúposti, ktoré by človek za iných okolností neriešil, dokonca by sa hanbil za to, čo trepal. Akási davová psychóza. Ja som tiež niekedy povedal hlúposti v partii, za ktoré som sa neskôr hanbil. Ale v tej chvíli to takto necítiš. Si uvoľnená, akoby ani nie sama sebou, ale súčasťou niečoho, chceš, aby ťa brali, nechceš nikomu z nich protirečiť..., proste len sa nechať unášať prúdom. Nikto by ale nemal nikomu ubližovať a bolo by fajn, keby sa mladý človek za svoje správanie dokázal aj ospravedlniť. Hlavne dobrý chlapec má problém nájsť si takú partiu, ktorá by mu vo všetkom vyhovovala. Asi ako chlapi nie sme dosť silní čeliť odmietnutiu či zavrhnutiu, ak si dovolíme otvorene nesúhlasiť či upozorňovať. On nemusí byť zlý človek, ale ešte nie je dosť silný na to, aby bol sám sebou. Chápem Tvoje sklamanie. Určite stretneš normálneho chlapca, len tomu treba dať čas.

h ako Hugo

chalan je nedospelý, ak by bol mal by vlastný rozum a názor a nepýtal si povolenie od kamarátov. Ak sa mi baba páči a je mi sympatická tak serem nato čo si o nej myslia moji kamoši. Mne sa páči a mojím kamarátom nemusí aspoň nehrozí riziko že by mi ju nejaký z nich prebral ;-)
nesmúť, ten chalan musí dospieť aby si vedel dupnúť svoje. Načo by si sa mala páčiť im? Načo? Čo by si ťa akože medzi sebou prepožičiavali počas týždňa. Veď je len dobré ak sa mi kamošova frajerka nepáči lebo potom by som bol podozrievavý že či niečo spolu nemajú keby som bol niekoľko dni mimo nich. Je lepšie ak sa nepáči a patrí len mne.

Walter

Je to idiot čo neverí vlastnému názoru takého nemá cenu ani riešiť čo dá radšej na kamošov ako na seba. My s najlepším kamarátom máme tiež rozličné typy čo sa nám páčia a neodhovárame sa od nich :)