Zapal mocovych ciest a krvavy vytok

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest a krvavy vytok
klokanjack

Ahojte zienky, rada by som sa poradila. Poslednu menstruaciu som dostala 18.2. a skoncila 25.2. Ani nie tyzden na to som dostala zapal mocovych ciest, mala som naozaj silne rezanie pri moceni, nutkanie na WC. Utekala som k urologovi a ten mi potvrdil infekciu moc. ciest. Predpisal mi antibiotika Nocilin, ktore este beriem. Nasiel mi vsak aj krv v moci, preto ma poslal na gynekologiu, aby sa uistil, ci ta krv v moci bola naozaj pritomna alebo je to nejaky gynekologicky problem, pretoze som si uz asi den-dva predtym vsimla, ze mam krvavy vytok. Tak som teda na druhy den sla ku gynekologicke a krvavy vytok som v ten den mala silnejsi, bolo to uz skor take spinenie ako keby mi zacinala MS. Vysetrila ma, robila mi ultrazvuk a povedala mi, ze mi naozaj zacina menstruacia. No neslo mi to do hlavy, kedze posledna mi skoncila tyzden predtym. Na to mi povedala, ze je pravdepodobne, ze mi ju vyvolala ta infekcia mocovych ciest a ze 5 dni po menstruacii mam prist na kontrolu. Tak som sa ukludnila. Spinenie som mala este asi 2 dni, uz take slabsie a potom niekolko dni nic. Menstruacia nikde. No dnes som si znova nasla na nohavickach krv. Beriem este posledne lieky, bolesti uz nemam. Neviem preco stale ta krv :( Ma niekto s niecim podobnym skusenosti prosim? Moze to byt naozaj este kvoli tej infekcii? Dakujem vopred za vsetky odpovede. :)