Pehy

kenza

Nikki chudatko, nechajte ju! Ona ma asi 15 rokov a mysli si, ze ak by mala pehy, tak by nebola oblubena.. Mne sa tiez pehy pacia a presne plno modeliek ich ma. Je to strasne sexy!

kaluzh

no podla mna ich ma nikki sama az dost a tu si svoje komplexy vybiija..ale nahodou pehy su pekne len nikki nepasuju.. nikki je asi velm skareda

monicka

nikki ty si ale namyslena hus...ja tiez nemam pehy ale podla mna je to roztomile a vobec to neubera na krase prave naopak robi to cloveka zlatsim ja by som ich cela

bebika

ja by som tak rada mala pehy, poradte ako si ich privodit? Mam len take neviditelne na jednej strane pod okom,ale chcela by som ich mat viditelnejsie a na obydvoch stranach. moja sestra ich ma viditelnejsie ,tak mam asi vacsi predpoklad si ich vyvolat alebo nejako "vytiahnut" ak su v rodine
:))

monka

baby nebláznite, pehy sú nesmierne sexy, veď aj modelky sú vyhladávane pehane. Podla mňa sú pehy skutočne zlaté a krásne prirodzené,aj keď ich je viac :-)

apple

Moja rada je jednoduchá, ak máte akýkoľvek problém, treba sa obklopiť ľuďmi, ktorým sa zdá sexi a ktorí ho na vás zbožňujú, prípadne to aspoň autenticky predstierajú. A nebuďte skeptickí, takých je veľa.