Krvný rozbor - čo znamenajú jednotlivé hodnoty?

Táto diskusia patrí k článku: Krvný rozbor - čo znamenajú jednotlivé hodnoty?
Krvný rozbor - čo znamenajú jednotlivé hodnoty?

Každý z nás už niekoľkokrát absolvoval odber krvi. Ale viete, čo lekár zisťuje pri jej rozbore? Ak vás zaujíma, či boli vaše namerané hodnoty v poriadku, prinášame vám bližší pohľad na vyšetrované hodnoty pri krvnom rozbore.

Eva64

Rozmýšľam, že načo mi je dobré vedieť, aké všelijaké hodnoty sa z krvi dajú vyčítať, keď lekári nemajú záujem ich zistiť...a neviem, kam by bolo treba zájsť, ak by som o to mala záujem ako samoplátca...

rodric camela

Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som informoval celý svet o človeku, ktorý zachránil môj vzťah, a tento veľký človek sa volá Dr. IZOYA. Skutočne pre mňa urobil skvelú prácu tým, že priviedol späť môjho bývalého milenca, ktorý ma opustil, a sľubujem, že sa ku mne už nikdy nevráti. S týmto som si uvedomil, že rozdávanie podrobností o svete Dr. IZOYA bude pre tých, ktorí majú prelomené domovy alebo vzťahy, veľmi prospešné, aby vám pomohli vyriešiť tento zlomený vzťah alebo vaše manželstvo. Môžete sa k nemu dostať prostredníctvom jeho e-mailovej adresy: drizayaomosolution@gmail.com.Ukontaktujte sa s ním a zistite, ako bude váš problém vyriešený do 24 hodín. Špecializuje sa aj na nasledujúce záležitosti ...
(1) Chcete, aby váš bývalý späť.
(2) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(3) Chcete, aby vás nasledovali muži / ženy.
(4) Chceš dieťa.
(5) Ste podnikateľom a chcete získať zákazky
(6) Chcete, aby bol váš manžel navždy váš
(7) Potrebujete duchovnú pomoc.
(8) Boli ste podvedení a chcete získať späť stratené peniaze.
(9) Zastavte rozvod
10. Vyvolanie peňažných rituálov
(11) Víťazné voľby...

Price Marvin

Welcome to Zenith Compounds, the best Narcotic and pain killer shop
to stock up on advanced materials for your experiments.
You need someone you can trust when it comes to delivering
100% legitimate, absolutely pure Narcotic and pain killer
and with us you can be absolutely certain in this regard.
Our dedication to quality and scientific integrity has
made us one of the most respected suppliers in the online market,
a reputation we take very seriously and work hard to maintain.

Email: info@zenithcompounds.com
Tel: +1 786 224 7489
Website: zenith-compounds.com

hahahaha

Milý zlatí, tak ako býva zvykom tak niektorí jeia aj v noci, aj tak nie su na lacno.Stres tiež zvyšuje cukor.Norma sa použiva rozne.6,4 bolo v pohode.
Kupte si lakmusové papieriky, Z moču- ukaže vam hodnoty bez odberu.
Po jedle sa zvyši cukor len nie ostatné hodnoty-kým to stravi žalúdok.
Pred odberom na glukozu sa jedia primerané jedlá, s menšim obsahom cukru a sacharidov.To je odber toho dňa, to by sme museli stale merat, su už nato veci.Lakmusový papierik je najednoduchší.
Aj ked ti vyjdu hodnoy vyššie, tak ta upozornuju aby sa znižili potraviny čo to zvyšuju.T.j.sladké vody, cukríky,vela sa charidov.
Ale človek by mal cítit čo mu robí dobre.
To sa týka aj všetkého ostatného,norma je norma.
Niekto je typ plnšieho a niekto chudý, ale to neznamena že ten chudý je na yom v hodnotách lepší.

hahahaha

Milý zlatí, tak ako býva zvykom tak niektorí jeia aj v noci, aj tak nie su na lacno.Stres tiež zvyšuje cukor.Norma sa použiva rozne.6,4 bolo v pohode.
Kupte si lakmusové papieriky, Z moču- ukaže vam hodnoty bez odberu.
Po jedle sa zvyši cukor len nie ostatné hodnoty-kým to stravi žalúdok.
Pred odberom na glukozu sa jedia primerané jedlá, s menšim obsahom cukru a sacharidov.To je odber toho dňa, to by sme museli stale merat, su už nato veci.Lakmusový papierik je najednoduchší.
Aj ked ti vyjdu hodnoy vyššie, tak ta upozornuju aby sa znižili potraviny čo to zvyšuju.T.j.sladké vody, cukríky,vela sa charidov.
Ale človek by mal cítit čo mu robí dobre.
To sa týka aj všetkého ostatného,norma je norma.
Niekto je typ plnšieho a niekto chudý, ale to neznamena že ten chudý je na yom v hodnotách lepší.

hahahaha

Krv neustale po tele cirkuluje,sedimentacia krvi nie je na každom
mieste žily a pod rovnaka.Zo žily sa zoberie určitá vzorka.
Každý rok den, mesiac hodinu, to može byt iné,Každý ma svoju normu,každý ma svoje možnosti..
Prijimame určité jedla,rozne sa stravujeme.,Ked sme nalačno može to byt stres,aj tak sa to niekedy zobrazí až o niekoľko hodín.,po jedle.
Kludne sa pri bežných vyšetreniach najedzte

maca1207

ja uz ako19rocna som mala hodnotu zeleza57...teraz mam vzdy kolo30,ale nerobia so mnou nic...zozaciatku ked som mala tych 57 tak som chodila 2 krat do tyzdna na hematologiu.teraz nic.povedali mi,ze nadbytok zeleza nieje nic strasne.a ze uz kvazi mam v norme zalezo.no led som citala clanky o tejto chorobe,uprimne mam obavy o moje zdravie.