Zdravotné testy na domáce použitie

Táto diskusia patrí k článku: Zdravotné testy na domáce použitie
Zdravotné testy na domáce použitie

Viete o tom, že v lekárni si môžete zakúpiť širokú paletu testov napríklad na zistenie či náhodou netrpíte infekčným ochorením, či nemáte v stolici krv, alebo akú máte krvnú skupinu...? Prinášame vám ucelený prehľad týchto testov spolu s popisom ich využitia.

philips

Ach jaj, toto písal neandrtálec? HDL cholesterol sa vylučuje? Chacha, prenáša cholesterol z periférie do pečene, LDL z pečene do periférie, hCG test (tehotenský) sa dá použiť aj u muža na zistenie rakoviny semenníkov - avšak 100%ná je len pozitivita, negatívny výsledok nevylučuje rakovinu.

Qwadry

Dobrý den. Ze všech zmíněných testů mám zkušenost s anonymním testem otcovství, který je cenově nejvýhodnější a zároveň spolehlivý, doporučuji: www.p-test.cz

Paldenko

Už je aj domáci test na helikobaktera pylori. Je to varianta voči nepríjemnému gastro vyšetreniu u lekára. Helikobakter test sa robí zo stolice a má vysokú presnosť. Viac sa dočítate aj tu: helikobakterpylori.sk

Textová Inzercia

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

Dr.Vitamin - zľavový kupón VIANOCE. 5% zľava pre užívateľov Zdravie.sk !

Špecialista na vitamíny, minerály a doplnky stravy. Obchod kde nájdete všetky vitamíny, minerály a doplnky stravy.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.