Problém s mykózou

Príspevok v téme: Problém s mykózou
Polli

ahojte :) potrebujem poradiť... :) mám problém s mykózou :) bola som u gynekologičky ta mi prvýkrat predpisala Macmiror complex 500 :) tie som použila všetky a mala som pokoj tak na mesiac asi :) teraz som bola za ňou opäť a dala mi Entizol vaginálne tablety a pre priateľa klasické Entizol tablety :) no ked som ich pred dvoma dňami dobrala tak mám pocit, že vôbec nepomohli :) stále mám biely výtok :) síce je menej zafarbený do žlta vlastne je uplne biely ale inak žiadna zmena... :) neviete mi poradiť čo mám robiť...nemáte nejaké vlastné domáce recepty, ktoré vám pomohli? :) za rady vám budem naozaj vďačná :)

Edina27

ahoj, na mykózu skús Penoxal, mne ho poradila kamoška a musím povedať, že mne osobne veľmi pomohol :) opýtaj sa na to v lekárni, prípadne sa dá aj objednať z netu

tasty

bidet je super vec, ale okrem ceny bidetu treba započítať aj náklady na privedenie teplej a studenej vody k nemu a taktiež aj privedenie odpadu a samozrejme celé to nejak konštrukčne vyriešiť :D ale stále ešte nechápem ako môže bidet eliminovať mykózu :D totiž mykóza nevzniká z nedostatočnej hygieny!

takže na tú mykózu je dobrá protikvasinková diéta plus probiotiká plus zdravá čerstvá zeleninová strava plus lieky od gynekologičky, všetko spolu aplikovať snáď potom prinesie toto úsilie svoj výsledok

saxana2

velmi dobre je na gynekologicke problemy aj problemy s hemoroidmi použivat bidet,aj ako prevenciu aj ked už máte nejaký problem.V dnešnej dobe sa da zohnat už aj za prijatelne peniaze.Objednat sa da a viac info o ňom sa dozvite na. www.wcbidet.eu

redka

Urcite si daj urobit tie kultivacie. Mozno zbytocne budes riesit mykozu. Problem moze byt inde. Biely vytok to nie je hned mykoza. Niektore zeny maju vytok po cely zivot a len sa meni jeho charakter pocas cyklu, no su uplne zdrave. Tak aby si neliecila nieco, co nemas.

Polli

ano beriem aj antikoncepciu už polroka približne..ale tieto problémy som mala aj predtým..ten kokosový olej určite vyskúšam..a dúfam, že pomôže lebo chcem sa toho už konečne zbaviť...lebo je to strašná otrava..nesvrbí to ani nič iné našťastie..sladke a mliečne výrobky som tiež obmedzila už dávnejšie...a tangáče nosím len sem tam možno tak raz do mesiaca aj to nie :) ale ďakujem za rady určite to vyskúšam a verím že to pomôže

redka

prepac som tak rychlo precitala prispevok, ze toho priatela som uplne preskocila... a hned som sa pytala ci mas priatela :D ako trubka... no ale este sa chcem opytat... ten vytok co mas ta nejak otravuje? drazdi? svrbi? zapacha? totizto uz moze ist aj o nieco ine... treba urobit kultivaciu, co to vlastne je, aby si len tak naslepo nestrielala a nebrala nejake lieciva, ktore nebudu na tvoj problem... zajdi zasa na gyndu, nech ti spravi vyter a necha to vysetrit...

redka

beries aj antikoncepciu? ta zvykne v posve vytvarat prostredie, ktore sa mykoze paci... preto sa zvykne vracat... to co pisala lienocka je pravda... skus liecit mykozu celostne nie len na jednom mieste... skus obmedzit cukry (aj tie skryte v alkohole) mucne veci... skus zaradit kokosovy olej aspon 2 lyzice denne... je mnoho pripravkov ktore by mohli pomoct.... spomedzi nich probiotika + mikrovlakniny (probiotika existuju aj vaginalne aj tie by si mohla skusit), oreganovy olej, citricidal, vytazok s olivovych listov, su aj caje - napriklad ajurvedsky gauri, tiez slovensky mykotin, caj muna muna...

[zruseny35]

Polli..mykoza je:
-zo sladkeho
-mliečnych výrobkov
-každo-denne branie liekov
-nosenie tangáčov
-a nosenie umelých ,nie bavlnených gaťušiek..(100% baumwolle )