Dĺžka penisu (veľkosť penisu)

Táto diskusia patrí k článku: Dĺžka penisu (veľkosť penisu)
Dĺžka penisu (veľkosť penisu)

Dĺžka, alebo veľkosť penisu patrí medzi miery, ktoré mužov od nepamäti najviac zaujímajú. Dĺžka penisu zamestnáva mysle mužov každého veku a (až na nepočetné výnimky) hlavný problém , ktorý títo muži riešia je malý penis.

naominaomi

noo moj partner ,mozem z vlastnej skusenosti povedat, v erekcii má jeho dlzka od korena 20 cm...takže co tu písete, ze 13 cm je fakt smiesne...

a hrubku mate kolko? moj ma hrubku 12,5 cm...v najhrubsom mieste. ked zratam obvod. je to fakt velka klada...takze vsetko je relativne,co ma kto a kolko..kazdy ma iank...ale priemer je podla mna 15 cm u slovakov....co sa tyka dlzky... a hrubka fakt neviem..

hetyss

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Klousek

Uz ma unavuju tie vecen debaty, ci staci, ci nestaci. Doriti tak si uz najdite frajerku a ona vam presne povie, ci jej staci alebo nie. Potom sa rozculujte. Normalny penis ma v erekcii 15 cm a hotovo. Slovaci nie su cernosi alebo nadpozemsky obdareni jedinci, takze maju aj normalne penisy. A ano, aj 13 je dost. Samozrejme sa nesnaz zbalit 2metrovu basketbalistku.. Naozaj debata typu "mlatenie slamy"... Vsetky statistiky a upokojenie pore vase ustrachane dusicky tu --- www.zvacsenie.sk