Dĺžka penisu (veľkosť penisu)

Táto diskusia patrí k článku: Dĺžka penisu (veľkosť penisu)
Dĺžka penisu (veľkosť penisu)

Dĺžka, alebo veľkosť penisu patrí medzi miery, ktoré mužov od nepamäti najviac zaujímajú. Dĺžka penisu zamestnáva mysle mužov každého veku a (až na nepočetné výnimky) hlavný problém , ktorý títo muži riešia je malý penis.

Nezartujem

Moj priatel ma pri erekcii 9cm :) konečne som našla chalana ktorý ho ma malý. Velký mi nevyhovoval a toto je uplne super, a nieje ani moc hruby takže necitim absolutnu bolesť ba naopak.

Etnotek

Od 13-vyššie je v pohode dĺžka .
Nad 20 je ti na hovno.
A kto píše ,že hrúbka 12,5 veď to ma možno 0,5l fľaša načo také hovado .Hrúbka normálne keď spojíš palec z ukazovákom .

Akafuka

Dobrý den. Je mi to dosť blbé to písať. Mám asi problém keď mám 14 rokov a môj penis meria približne 7-8 CM pri erekcii. Oproti ľuďom čo tu píšu je to veľmi málo vedeli by ste mi poradiť ďakujem vopred.

mamradvlaky

Mám 14 a som z Košíc, som v 9. triede a v erekcii ma asi okolo 16 (od korena) ale keď nieje v erekcii tak má asi 7(max.) preto som sa citil celkom zle keďže môj kamoš ho ma 18cm ked nieje postavený.Dnes (29.11.2018) som zistil že muži sa v tomto delia na dve kategórie...79% je že keď vám nestoji tak má menej ako keď vám stoji(resp. sa zväčšuje a zhrubšuje) a zvyšných 21% ho má úplne rovnaký keď mu stojí aj keď mu nestojí...takže ak si niektorý lámete hlavu s tým, že kamošov ma 3x krát viac cm ked vám nestoji ako ked vám nestoji tak s najväčšou pravdepodobnosťou patríte medzi tych 79% a on medzi 21%...

Makiavelli

Ten s tymi 17 cm co sa 3x pytal, ci je to dost, tak ANO - je to dokonaca nadpriemer, kedze na slovensku je priemer v erekcii 15cm. Mozes byt uplne spokojny a aj zeny budu.. Krasne citanie o velikosti penisu tu - vimax.sk

Makiavelli

Mne je celkom az smiesne to vecne muzske porovnavanie sa a vecna nespokojnost. Pritom aspon na Slovensku je 99% chlapov uplne v norme a ziadne zvacsenie nepotrebuju.. Pamatajte, ze podstatna je vzdy PEVNOST EREKCIE, nie ci ma penis 15 alebo 15,5.. na tom nezalezi.. .Podrobne citanie o velkosti penisu a o tom, ci staci alebo nie je tu - vimax.sk