Ako si nezopakovať cievnu mozgovú príhodu?

Táto diskusia patrí k článku: Ako si nezopakovať cievnu mozgovú príhodu?
Ako si nezopakovať cievnu mozgovú príhodu?

Cievna mozgová príhoda je poškodenie mozgu spôsobené najmä upchatím cievky v mozgu alebo prasknutím cievky a vyliatím krvi do mozgu či jeho okolia. Táto nepríjemná komplikácia postihne ročne 15 miliónov ľudí a tretina z nich ju neprežije. U nás je treťou najčastejšou príčinou smrti a počet pacientov každoročne stúpa.

lena33

Pokiaľ ste už CMP prekonali a podstupujete rehabilitáciu, vyskúšajte výživový doplnok NurAid 2. Pomáha človeku sa vrátiť do normálneho života.

Skludom

Nerozculovat sa mozog tiez potrebuje vyzivu cviky upratat ....ten kto chce pocuje pochopi uzna podakuje poprosi prepaci

feferonysumnam

Ja odporucam uzivat lanovy olej, dobre cisti cievy a pomaha predchadzat porazke. Treba ho spravne skladovat, aby sa neznehodnotil.

JankaPriev333

Ja mám s Nuraidom od sanomedu tiez skvelu skusenost, CMP sa stala jednemu clenovi nasej rodiny, nevahali sme a investovali do jeho rehabilitacie ... stav sa zlepsuje rychlejsie co potvrdil aj lekar :) odporucam

zuzi74

Osobne by som uz radsej verila tej GGW vode ako tomu produktu zo sanomedu. To uz su fakt niektori ludia tak sprosti, ze kupuju tak drahy vyzivovy doplnok? Neskutocne ako dokazu zarabat na takych ludoch.

Marosko-n

Piť liečivu vodu denne GGW .Máme s tým dobré skúsenosti a liečebné výsledky. Už nič iné Vám nepomôže ! Napíšte.