Ako liečiť zúženú predkožku? (Fimóza)

Táto diskusia patrí k článku: Ako liečiť zúženú predkožku? (Fimóza)
Ako liečiť zúženú predkožku? (Fimóza)

Odborne sa zúžená predkožka nazýva fimóza. U detí je väčšinou vrodená, u dospelých môže vzniknúť po opakovaných zápaloch predkožky, typické je to u cukrovkárov, ktorí majú k zápalom sklon.

meulienka15

Dobrý deň, všetkým, ktorých trápi fimoza, odporúčam odvar zo slezu nebadaneho a doplniť slezovým krémom z Justu. Postupne povolí, vlastná skúsenosť

Makialvelli

Mazu sa tu komentare s odkazmi, ale ja by som rad pridal podrobny clanok o fimoze, liecbe, vyskyte, rizikach .. Samozrejme vratane rychlej liecby /obriezka/... Podrobne tu vimax.sk

Benny

Ale Ja si to chcem spraviť ja nemám fimozu ale budem ju mať Ja som sa chcel spýtať že či budem mať problém v sexuálnom živote aj pri ejakulácii aj pri erekcii....
Ďakujem

Benny

Dobrý deň,Chcel by som sa Vás opýtať ked si dám spraviť fimózu-zúženie predkožky že či budem mať problémy pri sexálnom živote aj pri erekcii a že či sa aj spravím....
Ďakujem

Bubanagyova

Dobrý deň. Prosím vás o radu. Mám priatela, ktorý ma problém z predkožkou... Nejde mu stiahnuť dole, a naviše mu konči predkožka cca 1cm od špičky na boku... Čo máme robíť?? Ďakujem vopred za odpoveď