Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi

Príspevok v téme: Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi
Dajana5

Ahojte :) Veľmi rada by som potrebovala od vás poradiť. Pred mesiacom mi na pokeci napísal 28-ročný chlap. Keďže som o 8 rokov mladšia od neho, bolo mi zvláštne čo odo mňa chce (samozrejme sexstretko), ale keďže mal fotky v albume a choval sa slušne, tak som odpísala. Písali sme si každý deň, ale ja som mu veľkú pozornosť nevenovala a len tak odpisovala. No ukázalo sa, že je to v pohode chalan, s ktorým sa mám veľa povedať a máme aj dosť spoločných zájmov. Postupne začali prichádzať dvojzmyselné narážky a po týždni sa ma opýtal či sa niekedy stretneme. Ja som odpísala, že môžeme, ale chcela som ešte počkať a viac ho spoznať - nebola som si ešte úplne istá. Neskôr sa ma opäť opýtal, že či niekedy sa uvidíme a ja som tiež súhlasila.
Ale teraz už ubehol mesiac a posledných 5 dní mi už neodpíše na poslednú správu, poprípade, keď sa na ďalší deň prihlásim, tak mi už prvý nenapíše, aj keď som ja posledná odoslala správu. Tak som za tie dni, napísal prvá ja. Nedalo mi to a predvčerom som sa opýtala či sa niekedy stretnem, on súhlasil a som si všimla, že opäť sa akoby zvýšil záujem o mňa z jeho strany. Ale včera mi opäť neodpísal na poslednú správu a ani sa neozval. A ja sa už ozývať prvá nebudem. Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi, tak úprimne, neviem čo si mám o tom myslieť? Mám sa na neho vykašľať a zrušiť úplne kontakt, keď nemá záujem? Bolo by mi to veľmi ľúto a tak by som chcela počuť Vaše názory. Ďakujem.

5.5 elsa

dajana on má záujem,ale o ten sex má záujem :)z jeho strany sa nič nezmenilo,len s tvojej áno:)on len čaká kým mu povieš tak stretneme sa na ten sex?už aj príde,ty si daj dolu tie ružové okuliare si naivná a myslíš si zrejme že no chcel ma na sex a teraz po mesiaci :D aj na niečo iné teda na normálny vzťah je tak?nemá dôvod sa s tebou stretnúť keď nechceš to isté čo on a on chce len nezáväzný sex......

kafe

nuž, pýtať sa, či sa stretneme a nedohodnúť si riadne stretko, mi príde také tliachanie do vetra. Z oboch strán. A dievča, špeciálne na nete platí, že kým človeka nepoznáš a nestretávaš v reále, stále nič o ňom nevieš. V pohode vyzerá cez net asi každý druhý, ako pôsobí naživo je o hodný kus dôležitejšie. Čakať a spoznávať niekoho cez net je utópia a podľa mňa hlúposť.
To ako sa s tebou začal hrať - že prestáva písať - to je celkom priehľadný spôsob ako sa ťa snaží namotať. Aby si z neho bola namäko a chcela ho. Baba začne javiť väčší záujem o chlapa práve vtedy keď sa on na chvíľu stiahne. Sama vidíš, že to skvele zabralo a sadla si mu na háčik ako krotká rybička.
Rada by som sa mýlila, ale myslím si, že týpek je blb. Chlapec vie, aké motúzy poťahovať babe popod nos aby vyzeral v pohode, vie pekne pokyvkať hlávkou, že aj on má také a hentaké záujmy (ako ty), prípadne ho zaujíma to isté čo teba. Potom na pár dní sa stiahne, aby vybičoval tvoje city a pocity a keď si namäko, dohodne stretko. Tam bude hrať, ako mu padla sánka, a že nikdy neveril, že nájde takú krásnu a skvelú babu ako si ty, že sa s tebou cíti úplne neuveriteľne.. a teraz pozor, pekná držka do zubov - jasné že po tebe túži aj fyzicky. Ak nie na prvom, na druhom, treťom rande ťa dá dole, lebo veď splynutie vašich duší je úplne ukážkové a že ste sa našli je proste vaša najväčšia životná výhra.
Vieš čo? Píš si s ním ďalej. Kľudne sa s ním stretni ALE stále maj na mysli že to možno hrá (ja si furt myslím, že to hrá určite). A len pre tú srandu, zistiť, o čo mu ide a či mám pravdu ja, alebo len bujnú fantáziu, stretni sa s ním párkrát. Ak máš chuť. Ak nie a bojíš sa, kašli na to. Možno sa mýlim a je to úprimný, obyčajný chalan - taký ale od teba určite nebude chcieť sex na treťom rande. Aspoň uvidíš naživo ako vyzerá človek čo city predstiera.

Kýčera

Tvoja rázna reakcia ma potešila, som rada, že si v pohode. Na Slovensku je 1 primátor terorista, pardón tenorista. Stačí 1 písmenko a narobí galibu, mala som na myslí kontakt. A čo sa týka tých rýb, chytajú ich rybári...

Prezyvka055

Dajana5 co mu akoze chces vratit? Podla mna si pise asi tak s 20 zenskymi a ktora mu najviac sadne tu si vyberie. Co na tom je?

Dajana5

Ok, vďaka za názory. Svoje 8-ročné konto si kvôli nemu rušiť určite nebudem :D A som si istá, že to sú jeho fotky, aj na fb ma také, nie sú vymyslené, normálny človek. Ja to ešte posledujem, písať mu už nebudem..a či mu to vrátim? A možno aj vrátim, som pomstychtivá, ale neviem či mi za to stojí, keď ho osobne ani nepoznám. Nechám to tak ako to je. Ja sa síce viem namotať, ale aj rýchlo zabudnúť, s tým ja našťastie problém nemám - už som sa viackrát sklamala...vždy si poviem: ,,Vo vode je veľa rýb".

Kýčera

Skončí s ním, išlo mu len o sex. Tie fotky nemusia byť jeho a keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Vyfarbil sa tými dvojzmyselnými narážkami, namotával Ťa a teraz sa s Tebou hrá. Konto zruš! Už si takmer v jeho sieti, keď píšeš, že by Ti to bolo ľúto. Zišla by sa mu príučka, ale to Ty nezvládneš. Si mladučká, partnera si nájdeš, len musíš vedieť, čo hľadáš.

muz

Vo vasom veku ma byt muz, ktory ma prejavovat prvy zaujem a zena ma byt v pozicii, ked moze odmietnut. Tak teda cakaj, kym neprejavi o Teba zaujem. Kym Ti rano nenapise prvy. Co sa bojis, ze napise inej ? A ak ano, asi na tom nieco bude, nemyslis ? A potom by Ta len zneuzil pre svoju sexualnu potrebu.

Dajana5

Asi máš pravdu, ale ja som mu už hneď na začiatku napísala, že ja na sexstretko nepristúpim, vedel o tom. Potom prečo ďalej písal? A nie som tupá, nepoznáš ma, tak ma neurážaj.