Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi

Príspevok v téme: Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi
Dajana5

Ahojte :) Veľmi rada by som potrebovala od vás poradiť. Pred mesiacom mi na pokeci napísal 28-ročný chlap. Keďže som o 8 rokov mladšia od neho, bolo mi zvláštne čo odo mňa chce (samozrejme sexstretko), ale keďže mal fotky v albume a choval sa slušne, tak som odpísala. Písali sme si každý deň, ale ja som mu veľkú pozornosť nevenovala a len tak odpisovala. No ukázalo sa, že je to v pohode chalan, s ktorým sa mám veľa povedať a máme aj dosť spoločných zájmov. Postupne začali prichádzať dvojzmyselné narážky a po týždni sa ma opýtal či sa niekedy stretneme. Ja som odpísala, že môžeme, ale chcela som ešte počkať a viac ho spoznať - nebola som si ešte úplne istá. Neskôr sa ma opäť opýtal, že či niekedy sa uvidíme a ja som tiež súhlasila.
Ale teraz už ubehol mesiac a posledných 5 dní mi už neodpíše na poslednú správu, poprípade, keď sa na ďalší deň prihlásim, tak mi už prvý nenapíše, aj keď som ja posledná odoslala správu. Tak som za tie dni, napísal prvá ja. Nedalo mi to a predvčerom som sa opýtala či sa niekedy stretnem, on súhlasil a som si všimla, že opäť sa akoby zvýšil záujem o mňa z jeho strany. Ale včera mi opäť neodpísal na poslednú správu a ani sa neozval. A ja sa už ozývať prvá nebudem. Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi, tak úprimne, neviem čo si mám o tom myslieť? Mám sa na neho vykašľať a zrušiť úplne kontakt, keď nemá záujem? Bolo by mi to veľmi ľúto a tak by som chcela počuť Vaše názory. Ďakujem.

Michal98

Ja to beriem lahko ako to je s tím sexom.
Sex je len potreba tela zdedená po predkoch a jeden z najhlavnejších pudov.
Ale láska je niečo viac ducohvne ... de oto poznať človeka aky je a nie len kuknuť na obrazok.
Napr ja som bol už zalubeny do jednej baby ked som ju ešte ani nepoznal lebo mama velmi dobre vlastnosti a rozumeli sme si... a ked som ju videl len sa to zlepšilo ...ale ajtak sa to rozpadlo a neviem prečo

Moliie

Ja si chcem uzit nezavazny sex pretoze som este nikdy sex nemal. Chcem vediet aky je to pocit drzat zenu vo svojom naruci bozkavat tu na pery a po celom tele. Citit jej vonu a dotykat sa jej na miestach kde sa jej to bude pacit. Vediet ze moja pritomnost jej robi dobre a uziva si to rovnako ako ja. Chcem vyplnit jej tuzby. Chcel som na pokeci aj rande ale nech zacnem vetu hociako nikto mi nikdy neodpise. Pred par rokmi som si hovoril nebudem trapny debilko ktory vypisuje zenam na pokeci alebo hocikde inde. Lenze zena ti nikdy nenapise ako prva. Takze pokial by som sa neozval tak ani ta 0.001 % sanca tam nebude. Chalani na pokeci vedia ze ak nic nerobis nic neziskas. Preto zeny na internetovych zoznamkach maju 300 sprav denne. A ked clovek chce vaznu znamost a nezaujme ju prvou vetou navzdy skoncil.

Dajana5

Evžénia: Ano ma 28 rokov..mam to overene..ale sprava sa na 22 rokov, to sa aj sam priznal. Neviem on sa ma opytal po tyzdni pisania, ze ci niekedy chodim do Ziliny (tam on byva, to je od nas asi tak 45 minut)..ja som odpsiala, ze sm tam este nebola (bola, ale schvalne som tak anpisala)...neiem potom sa ma neskor opytal, ze ci sa nieekedy stretneme..ale uz vtedy mi bolo zvlastne, ze ja mam prist za nim... ja sa mu uz neozvem, z mojej strany je koniec.

Evžénia

a urcite ma on 28 rokov? Akoby chalanisko nevedel co vlastne chce. Ak chce sex tak preto ti nepise a neozyva sa. Chcel ta len vytrkat. Mozno si jedna z 50tich ktorym vypisuje. Dnesni chalani si takto potrebuju zdvihat posramotene sebavedomie ze vypisuju dievcatam na sexualne navrhy a cakaju ich rakcie ci su dostatocne ziadani na trhu a pritazlivi pre dievcata. Niektori to robia len zo srandy a prieskumu aky je po nich dopyt na webe. Ini to aj uskutocnuju ze hladaju co najviac postelnych trofeji. Tento bude jeden za takých typkov. Uz sa mu neozyvaj. Ak by mal skutocne zaujem nadviazat nejaky vztah tak ti pise kazdy bozi den aj niekolko krat do dna a chcel by sa s tebou stretnu co najskôr. Tento nevypisuje lebo si pise s inými. Kasli nanho. Je to debil. Balamuti mladym babam hlavy a caka ktora sa da obalamutit. A mozno toho ani nemate tak vela spolocneho len ti pisal to co si mu ty pisala. Na tvoje zaluby a nazory odpovedal rovnako aby zaposobil na teba ako spriaznena dusa a co najviac ta zvabil recami. Ak si mudre dievca tak takýchto typkov spoznas razdva.

lolo37

Michal987: vitaj v klube...chlapou ktorym nejde len o sex ale o to aby mali pri sebe niekoho kto ich bude milovat a skym budu moct travit spolocne chvile a byt stastny...ja som tiez taky ale zatia sa mi to niak nepodarilo...babu s ktorou by to isto som nasiel ale z mojej vlastnej neskusenosti a velkeho chcenia som to vsetko posral...
A neslo o sex ... podla mna sex by mal byt vyvrcholenim lasky a nie len uspokojenim sa...veci ohladom sexu nechavam vylucne na zene...ked bude nato pripravena ona ...

Michal98

Vieš mala si take neštastie že si si začala s človekom ktorý nehladal lásku ale chcel viplniť svoje telesne potreby