Zápal v pošve!

Príspevok v téme: Zápal v pošve!
nikania

prosím pomôžte, už pár rokov trpím neustálymi zápalmi v pošve, vždy ked mi skončí menzes automaticky dostanem zapal a mam ho až do začiatku dalsieho menzesu..gynekolog mi furt predpisuje tie isté čipky , raz mi dal na moje vyžiadanie iné, ale nezaberaju, to ma vylieči len na pár dní,..skúšala som všeliaké iné liečby, ako mastičky, kúpele v octovej vode,kúepele s myším chvostom, probiotika, žehlenie nohavičiek..proste nič, som úplne zúfalááá :((

Adelina

Mala som podobne problemy a v skutocnosti za vsetkym boli problemy s imunitou.Po prelieceni vsetko sa zlepsilo. O rok problemy sa vratili, ale nesla som k lekarke. Skvele funguju ruske lieky na imunitu Polioxidonij. Tam sa daju kupit bez predpisu. Je to vsak na vlastne riziko. Mne neskutocne pomohli a aj mojej mame. Vela stastia.

palec69

Príčina opakovaných zápalov môže byť rôzna. Určite odporúčam ortopedické vyšetrenie, či nemáte náhodou posunutú panvu. Čo môže spôsobovať časté zápaly. Tam vám navrhujem navštíviť kliniku MEDANTE, kde vám vieme spraviť rehabilitačné vyšetrenie s prístrojom Formetric 4D, ktorý objektívne zanalyzuje držanie tela, poškodenia alebo deformácie chrbtice. A v prípade, že toto nie je príčína, tak môžete navštíviť našu terapeutku tradičnej čínskej medicíny, ktorá má veľmi dobré výsledky liečby pomocou fytoterapie práve pri problémoch ako máte vy.

Rose2

ja som mala podobné problémy, vyskúšala som všeličo možné a pomohol mi Penoxal...teraz ho beriem ako prevenciu a mám pokoj

maylinka

skus na to homeopata, poznam jedneho super sikovneho lacneho mne vyliecil zapaly v posve, zapal obliciek a mojej mame vyliecil unik mocu , tak ze uz vobec nepotrebuje nosit plienky,,super odbornik a hlavne lacny .0903 881 377 tu je cislo .

nikania

čítala som rozdiely na nete , ale ja mám z každého čosi.. mavam celkom husty belasý až zelenkastý výtok, sem tam to svŕbi , aj bolesť pri pohlavnom styku..a gynekolog mi predpíše vždy tie vajíčka žlté