Arytmie srdca po jedle?

Príspevok v téme: Arytmie srdca po jedle?
menma

Zdravím Predím než začnem písať o artymii rád by som vas oboznámil z problemom.

už 3 mesiace mam problémy z trávením (možno aj viac kedže predtím som mal problémy z kostami a mam aj doteraz)
mávam bolesťi v žaludku.. niekedy su bolesti sprevadzane aj nejakou pachuťou neviem fakt prisť na to ako chutí ale viem že tam je niečo ... može to byt žlč kedže mi ju našli na endoskopii v žaludku?? tiež mam helicobaktera pilory.. no dalšie problemy su časta stolica vúčšinov 3x za den... niekedy zapacha ta stolica inak.. občas žlta občas silno hneda skoro až čierna a pred 3 dnami som mal sivu.. a zapachala akoby hnilobne aj... tiež krčovite bolesti niekedy... no našli mi len tie 2 veci čo som písal... IgG a IgM či ktore to hodnoti v karte som nemal zvýšene takže nemam celiakiu? alebo sa to podla tých hodnôt nezistuje??? sám som si v januari určil kandidovu dietu kde som nejedol pečivo.. ako som začal asi pred 2 týždnami zase jest chlieb,biele rožky slami,šunku,ryby v konzerve začal som mavat takmer vždy po jedle ktore obsahovalo chlieb,rožky arytmie srdca.. proste som sa najedol.. po 10-15 minutach začalo občastne buchnutie take výrazne buchnutie citit je to až v krku a hned to zase ide normalne... tiež pocitujem niekedy v rozmedzí tých 2 týždnoch zatial, tlak na hrudi... tak sa chcem spýtat je to nejaka alergia na lepok?? alebo niečo z pečivom??? je to len psychika alebo čo?? tiež mam zle držanie tela lahku skoliozu.. to len doplním... čo to je podla vás???? mam dojem že ide o viac než len žlč v žaludku a helicobaktera... hlavne kvoli tým kostiam ktore ma sakra bolia a pukaju.. najmä v panvovej oblasti v "bokoch" a hlavne podnimi a týmto srdcovím arytmiam.. neviem čo robit dalej.. kedže gasto vyšetrenie mam...
to mam len trpieť? a doktori nič nerobia... čo robiť mam dojem že mam aj niečo z črevom kedže mam problemy z kostami čo znamena že zle vstrebavaju živiny či zase len je to v mojej hlave ??? a problem je niekde inde ?? ďakujem za každu odpoveď dufam že mi pomožete som zufaly :(

Ratafak Plachta

Ahojte, ja tiez ked sa najem ale vacsiu porciu, tak mi zacne busit srdce, pripadne ked je to maso, tak aj nepravidelne bit srdce. A to som si vsimol, ze aj ked to je nieco vyprazane, olejove a pod. Ked zjem kuracie na prirodno tak je pohoda ale bravcove a hovedzie je tazsie u mna stravit. Ale bol so na milion vysetreni, interne, kardiologie, imuno alergologii, endokrinologii, rotngen pluc srdca, sono brusnych organov, stitne zlazy, a na gastrofibroskopii ( hadica do zaludka cez usta) mi zistili zapal zaludka, polyp 4 mm, a helikobakter +++. T.z. silno rozsireny. Prve antibiotika nepomohli. Myslim, ze je to z toho, ze ked zjem nieco tazsie stravitelne alebo vacsiu porciu, tak kyselina chlorovodikova sa zacne tvorit vo vacsej miere, a stale obnovuje ten zapal, ktory sposobil helikobakter. A vsetky organy v bruchu spolu suvisia, mozno to dajako prenika ta kyselina do hlbsej struktury. Ked som jedol maso aj 2x dene v hotely, tak so mal aj ine pocity ako napr. naval tepla, pocit na odpadnutie, teplota 36,0'C, mravcenie v koncekoch prstov a kutiku ust, nepravidelny tep, krce v nohe. helikobakterpylori@azet.sk

xstachoox

Ahoj mam niečo take ako ty. Vieš napísať či ti niečo pomohlo. Mne to robí tiež keď sa najem. Odpíš na mail : xstachoox@gmail.com

menma

Ahoj bol som na vyšetrení presne takom ako hovoríš 4 dni v nemocnici našli mi len že mam niečo s chrbtom a hraničné chlamydie ale opakovane testy boli dobre. Inakšie nič také robili mi aj sono srdca a v pohode dokonca vraj lepšie než pred rokom to bol pred polrokom asi. V žaludku mi našli žlč a o 2 mesiace neskor asi zápal dali mi lieky na to ale s nich mi bolo ešte horšie a ku gastrologičke idem až v novembri takže tak.. tiež mi býva raz zle raz dobre a presne ako hovoríš doktori sa vôbec o mňa nechceli zaujímať.... chodil som stále ku ním buď mi vraveli že to je psychické že som hypochonder a nechceli ma kvôli tomu vyšetrovať alebo mi spravili jedno vyšetrenie s ktorím sa ohrnali stále že dopadlo dobre.. že som zdravý.. tak prečo sa tak necítim že? Prístup doktorov je až k plaču keď je niekomu fakt zle musí si pomôcť asi sam a nie sa spoliehať na prášky a doktorov.. tí si určia diagnózu dajú lieky a prídte o 3-4 mesiace na kontrolu a jemu je jedno že ti dal zle lieky alebo že ti je stále zle :) proste hlavne že nejakú diagnozu napísal da prášky a spokojne môžeš odísť.. sa na to nedá vôbec spolahnuť na doktorov maximálne je to dobré aby ta vyšetrili ale aj to vela krát sa nepodarí alebo tak.. Ja mam arytmiu keď sa najem veľa tak si normálne cítim ako mi bije srdce ale ked zjem málo tak nič alebo slabučká asi to ma nečo zo žalúdkom spoločné :) aj tebe vela zdravia.

Lipa92

Ahoj, ja som si ťa už všimol dávnejšie, pred pár mesiacmi, že si sem prispieval a mal si veľmi veľa problém. Ako ja nie som lekár, ani sa moc super nevyznám, ale nemáš nejaké peniaze, že by si sa nechal v jeden deň otestovať v nejakom poriadnom centre, kde by všetko vyšetrili, srdce, žalúdok, sono, nejaký ortopéd, že by ťa pozrel a tak, prípadne krv zobrala aspoň na základné veci a na infekčné ochorenia, ako nie je to lacné, ale to ma len tak napadlo. Ťažko radiť cez internet, keď človek nevie o tebe nič, ja mám tiež podobné problémy z určitej časti, ale doktori sú dosť pasívny, musel by som za tým veľa behať a otravovať ich so všetkým, a na to nemám teraz náladu, aj keď sa necítim najlepšie.

Brando

Zaujimave, ja mam arytmiu skoro rovnako ako ty. Nepravidelne buchnutie citim až v krku. Dokonca bol už pritom aj závrat. Ja mám pocit, že to mám vo velkej miere spôsobené tvrdým alkoholom, ktorý deň pred tým pijem. Takže to skúsim obmedezit aby som nedopadol zle. Vela zdravia.