Skúsenosť s Turbo Max Blue

Pavel22

Skorosenior, nesúhlasil by som s tebou. Skúsil si ich, keď takto hovoríš? Používal som TurboMaxBlue náplasti. Objednal som si ich prostredníctvom webovej stránky rabaho, pretože je oveľa lacnejšie, a tu je aj odkaz www.rabaho.com, pravdepodobne by som nedal viac peňazí za niečo za čo si nie som istý, že funguje. Moje zväčšenie je takmer štyri cm, to je pre mňa dodstočné. A nie, technika nie je rozhodujúca. Pravdepodobne si nemal podobné sexuálne problémy, keď si to napísal. Ja som mal silné problémy kvôli malému penisu! Našťastie, zbavil som sa :)

marek123 Viem ako sa cítiš a moja rada pre teba je že by si mal vyskúšať, máš záruku, takže ak ti aj nepomôžu, môžeš ich vrátiť. Som naozaj spokojný s výsledkami. A musíš si byť vedomý, že nesľubujú, že každý dostane 6,4 cm viac, ale maximálne 6,4 cm viac.

skorosenior

Samozrejme že žiadne také nezmysly nefungujú, nie je to možné, tiež veríš na kúzla a veštenie z kariet? Je to len podvod na vyťahovanie peňazí z jednoduchších ľudí a spoliehajú sa na to že podvedení sa nebudú súdiť a keby aj, nie je možné dokázať že penis sa ti nezväčšil.
Len pre tvoju informáciu aj keď si ho meriaš správne (tj od kosti) máš prakticky priemernú dlžku na Slovensku, v Európskom meradle si nadpriemerný, a bez problémov uspokojíš skoro každú normálnu ženu. Čo potrebuješ sú skúsenosti a technika, nie dlžka. Ženy ktoré sa sťažujú na partnerove rozmery sa v skutočnosti sťažujú na slabšiu erekciu alebo nedostatok techniky.