Zníženie koncentrácie alergénov v byte

Príspevok v téme: Zníženie koncentrácie alergénov v byte
Marek48

Ahoj,

mám alergiu na pele, prach a potreboval by som "vyčistiť" vzduch v byte. Snažím sa stále utierať prach, psa doma nemáme a minimalizujeme aj ďalšie faktory bohužial stále to nestačí. Rozmýšlam nad kúpou čističky vzduchu, vedeli by ste mi nejakú doporučiť ? Na google som si našiel tento web www.vzdusin.sk

Skúšali ste už odtiaľ niekedy objednávať ? Prípadne, akú čističku by ste mi vy doporučili ? Lepšie povedané, pomôže mi čistička alebo čo by ste mi poradili ?

Michal76

Taktiež som alergik a na Vianoce som dostal od rodičov čističku. Osobne si myslím, že je to dobrá vec a oplatí sa do nej zainvestovať. Nevyrieši problém úplne, ale pomohla veľmi dobre znížiť koncentráciu prachu a roztočov.

Noelani

ahoj. aj ja som alergicka ( pelie, prach, macky, a este neviem co ) mam aj alergicku astmu. chvala bohu zachvaty nemam tak casto. no brala som loratadin mame doma aj psa aj macku ( a problemy nemam na macky nereagujem ! asi si uz moje telo zvyklo ) vzdy ked som isla spat som kaslala odkedy som zacala pit tibetsku hubu kaslanie preslo loratadin vysadila a odvtedy nekaslem a nemam ziadne problemy. upratat upratujem normalne nemam na to cas aby som kazdy druhy den utierala prach ale snazim sa. ale ako om uz vravela nemam take silne priznaky skus aj ty tu hubu mozno ti pomoze. co sa tyka tej cisticky vzduchu som nikdy nevyskusala mam iba zvlhcovac vzduchu nieco pomohlo ale vela som necitila ze by pomohlo. castejsie vetram nekurim az tak aby v byte nebolo 30` takze nemyslim stale na tie alergeny