Masturbacia

boss

no boze zeny vy ste super ja mma taky problemik j aasi az moc casto masturbujem uplne ze nnadrzany kazdu chvilu ak je cas tak aj 5 krat denne :)neviem prestat len mam obavy ze su stoho akne co vy nato hmm??

fifi

Erika... spravne masturbujes tak ze si drazdis klitoris... najprv ale musis napr. pozriet eroticke video.. casopis atd... robis to prstom ale vzdy musis mat ciste ruky... zasadA!!

fifi

ja som tiez mala vycitky.. az na internete som citala vsetko o tom... je to super... nevem ci uz nesom zavisla =D a moze byt od toho vlastne clovek zavisli? a este sa pridam k teme.. ja najradsej masturbujem pred videom... (erotickym) tam je to najlepsie

**

chcela by som sa spýtať na viac skúseností. v časopisoch sa píše, že mastubácia pomáha spoznávať telo a teda potom vedie k úspešnému sexuálnemu životu. ale ešte dávnejšie som čítala, že masturbácia v skorom veku, čo sú teenageri, vedie k neschopnosti dosiahnuť orgazmus v dospelosti pri normálnom pohlavnom styku. ja som nikdy nemasturbovala, len som to skúsila asi 3krát, ked som bola v puberte, bolo to príjemné, no nepotrebovala som to. tak som to s tým prestala,teraz mám 22 rokov a začala som sexuálne žiť s mojim partnerom. máme naozaj krásne milovanie. už viackrát sme dosiahli vrchol naraz. orgazmus dosiahnem skoro pri každom milovaní, či už slabší alebo naozaj silný. môže to mať súvis tým, že som vôbec nemasturbovala? rada by som vedala od iných ako sú na tom, vlastnú skúsenosť. súvis masturbácia a orgazmus. dakujem

xixi

Sli... ja napodobne. Podla mna je masturbacia u plne normalna vec. Ja ak si robim tak nie priamo si zdrazdim klitacik ale jeho okolie. Aka dobrota. To som poprosila robit aj partnera nie priamo ma drazdit a je to nieco neskutocne,najma jazykom.Poproste o to partnera ak mate. je to fakt sila.

s99

je fakt ze vsetky dievcata sa to boja prezradit ani v spolocnosti dievcat si to nevedia povedat co ktora ako robi ...tu na tych komentaroch je to zjavne.

mufl00n

realita: si odporúčala tu sprchu aj chalanom...mnooo, poznám...ale potom poznám aj to že po týždni nejde odtiecť voda:D

daphne

laramur-prvykrát somtoskusala tiež približnme v tvojom veku a mala som vyčitky tak som s tým prestala.teraz mam po 20 a pozeram na to trochu inak.si v burlivom obdobi a osobne sa mi to zdá zavčasu, ale ono samo o sebe to je normal.riziko je aby sa nestalo že ti to bude malo a v tvojom veku by si začala sexovat s chalanmi,to by bolo velmi zavčasu.ale masturb pomkaha spoznat sda so svojim talom a zistit čo sa ti páči.ved chalani sa dotýkaju pipika vždy ked čuraju, aj kedpri tom nemasturbuju.prečo bynemohli aj ženy?pokial to fakt nie je20x denne