Masturbacia

???

ahoj dievcata aky mate pocit pri masturbovyni len taka otazocka lan tak pre info ja mam 13 a ficim aj 3krat do dna :D ked je cas

egresko

alexino musis posilovat PC svaly, je to fakt sila ja som uz dostrekol az na palfon (co z hladiska umyvania nie je az taka vyhoda).
cico pre teba plati to co pre alexina, vydrzis kolko chces , ked to na teba pride tak mozes zatat pc svaly a budes mat orgazmus bez toho aby si sa vystriekal a tak mozes v obcovani pokracovat. Ale najprv treba natrenovat lebo je to dost tazke.

.,.

Myslím že áno..
Ja mám takisto vždy potom výčitky svedomia ale odolať sa nedá, je to závislosť asi navždy..
Najviac som sa obával toho že to robí akné.
Pretože už na tom "pracujem od 13, mám 16 a akné mám stále :(
Ale snáď to bude stresom, tak asi budem musieť začat viackrát denne :D
Vďaka za diskusiu...

hroooza

JA TO UZ OD 14 robim v sprche ten jemny prud ked masiruje klitak mmmmm.ale aj s dvoma prstami to je cooool a pred zrkadlom ma to vzrusuje najviac...

čičo

že vraj chlap čo masturbuje často má vraj potom väčščiu výdrž v posteli ale to je hlúposť onanujem dosť často a v posteli vydržím tak 15 minút. Ale zato moc rád lížem žene cikulku... to je prima Poraďte ako to robiť aby bola moooooc spokojná!!!!!!!!!! aby to bola preňu bašta...ako to mate radi vy dievčatá čo vam pri tom robí najlepšieodpíšte čakám.......