Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Meskaju, nepravidelny cyklus

Príspevok v téme: Meskaju, nepravidelny cyklus
muffina202

Ahojte, mozno zbytocne stresujem ale 7 dni mi meskaju kramy, priemerny cyklus mam 29 vyratany, no a teraz je to uz 36 den a nic, pred tym som mala cyklus takyto: 39, 31, 39, 38, 36, 47, 31, 29, 28. Fakt asi len stresujem ale ja som taky typ, neda mi to proste musim na to mysliet. Myslite ze nemam stresovat ked je to len 36 den zatial? Ja fakt nechapem tomu mojmu cyklu, raz je to 28dni potom 38 v najhorsom pripade 47...
No a dva krat po sebe co je tych 29 a 28 to som pribrala bolo to cez december a podla bmi som mala idealnu vahu k vyske no a teraz v januari som zase isla o 3 kila dolu tak ci to nemohlo sposobit ten vykyv, taktiez ked je tam 38, 39 dni tak mam podla bmi podvahnu, co mam teda ja stale, lebo pokial niesu Vianoce, tak ja nepriberam, no a ze ci to nejako nesuvisi s tym...

Noelani

Kedy si mala 1 m? Ono môže byť že na začiatku to budeš mať moc nepravidelné. A keď ti teraz mešká tak jedine z toho že si prechladnuta. V zime by si sa mala tak obliekať ako sa v zime oblieka ! Nepodceňujte to. Pozri či máte doma kamilkovy čaj urob si a každý deň ooharik 1-2x denne ju môžeš piť ono ti to pomôže

Valeo123

Ahojte.Chcem sa veľmi opýtať keď mi mešká menšturácia už týždeň aj niečo čo to môže znamenať?Mám len dve varianty buď som prechladla,pretože vonku s kamarátmi často posedávame a nosím nie zimné topánky tak mi je občas zima od nôh.Alebo to je potom niečo vážnejšie a veľmi sa obávam,že v budúcnosti nebudem mať môcť deti.Pohlavný styk som nemala mám totižto len 14 rokov takže to vylučujem.Mamina sa ma stále pýta či už som dostala a vždy keď jej poviem,že ešte nie tak divne sa na mňa pozrie.Povedala mi,že ak mi neprídu do konca mesiaca pôjdeme ku gynekologovi.Veľmi sa bojím pôjdem tam totižto poprvý raz.Každý deň sa už len modlím nech prídu,prosím poraďte mi čo to môže znamenať:( za odpovede vopred Ďakujem.

RNG

Inac normalna menstruacia vyzaduje plno energie a ked telo nema napr dobre travenie alebo dostatocnu vahu na to=rezervu zivin a energie, tak sa menstruacia nedostavi-telo ju jednoducho v ramci setrenia energiou odlozi na iny cas.

RNG

Je ppno roznycy hormonalnych prirodnych latok mpredavanych ako doplnky, co adresuju rozne hormonalne problemy,naopr uvedeny mastodyn, yam, pupalkovy olej, damiana, black cohosh, Dong Quai, vytazky z dateliny, soje a podobne.
Za dlhe roky som zistil ze najlepsie vseobecne pomaha yam, kde davka ucinnej latky , Diosgeninu, je 200 mg. Pomohlo to desiatkam zien,v citane mojej vlastnej a plno pribuznym, ktorym som to poradil s problemami okolo bolestivych a prilis dlhych mnenstruacii, PSM, znizenie hladiny prolaktinu, co je potrebne na zlepsenie pravdepodobnosti otehotnenia, a samozrejme problemy okolo prechodu, kde to riesi problem "zima/teplo" a znizuje pravsepodobnost osteoporozy

Noelani

Môže to byť zo stresu ono to môže byť aj vekom môže to byť aj kvôli štítnej žľazy ono to môže byť z rozličných dôvodov ale nie z jedla

Laura93

a bez tabletiek to nepôjde? nerada by som do seba pchala len dalsiu chémiu
nechápem prečo mi to vynecháva, či su na vine nejaké minerály alebo mi chýbajú nejaké živiny alebo čo :(
ja uz neviem :(
Zo stresu by to nemalo byt, chorá tiez teraz niesom a lieky neuzivam ziadne

Laura93

aj ja mam velmi nepravidelný cyklus, a to mám uz 22 rokov skoro

prvých 5 rokov som ho mala ako hodinky, ale ako som schudla tak raz dostanem, potom tri mesiace nič, potom za dva mesiace, dakedy presne..a teraz? zase meská tyzden :(

a to ani nemám podvahu, mam 165cm, 52-53kg
ja uz neviem čo mam robit :(

napadlo ma ze nejem maso a sladkosti velmi vynimočne, môze to byt tym?