blond ci brunet?

crazynka:)

Podla mna zalezi vela aj od toho ako sa dana farba vlasou hodi k dievcatu. Ci je pristane. A plati aj kolko ludi tolko chuti. Mne osobne sa paci skor tmava farba vlasov.

lusik

nesom chalan ale mne sa pacia rysave :) ale nie prefarbene ..a moj chalan moc blondiny nemusi ..taze skor brunetky alebo rysky :)

kler

ja som rysulka ale s takym zaujimavym odtienom vraj a s chlapmi problem nemam najmensi..vraj by si ma z inymi ani nevedeli pedstavit..ak by nejakeho odkopla a zvonci je dalsi..a ak tu jedna pisala ze rysave nie su vobec pekne zalezi na ake natrafila je kopec blondin kt nie su pekne tak co riesite holky..

Lillianne

presne tak Noo,rysave vedu,by ste neverili ale aj za rysavou sa muzi len tak obracaju,ne jak za tymi hlupnami vyblednutymi.

Lillianne

rysave vobec nie su otrasne,nahodou ked ma pekny odtien tak je to velke plus.Blondiny su uz otrepane a aj tak vacsina z nich uz nie je prva.peroxidove vlasy ani nemozu byt zdrave.

lia

no.. rysky su otrasne co tu hovorite o mode...je to otras.. ja mam blond a uprimne je to velke plus,ale ciernovlasky su taktiez in.