Anorexia či Bulímia?

lucaaaaa

Ahojte kamaratka ma ppp ale neviem aku. Vyzera hrozne klame ze ma bmi 18 a videla som ju na vahe stat a mala 41,5 a vraj meria 162 to jd ovela menej bmi asi 16, je denne do 700kcal lebo vraj ma bazal 500- dalsia loz bazal byva 1300-1400, uziva 5 adipexov denne a vraj zije len na cokoladovej mono diete. Vidim ze fici nakofeinovych tabletkach aj guaranu berie plus atarax a prothazin nespi aj 3-4 dni volavame si aj o polnoci tak takisto viem ze nespava. Vravi ze sa preziera ale vzdy ma prazdnu chladnicku a to by vyzerala inak vraj bola na 120 fenolaxoch denne ale ked zacala s adipexom prestala s fenolaxom. Koli adipexu si berie pozicku na pozicku mesacne aj 130€ na to minie, mama je z nej uz zufala, chcela ju vyhodit z domu aj sudnou cestou nepomaha nic ani ju nevie dostat do liecebne. U lekara nebola rok. Velmi jej chcem pomoct ale mama mi hovori ze taky co berue pozicky od neho ruky prec tak neviem. Mam ju hrozne rada a bojim sa o nu :-(

nicoledusch

osobne podľa mňa je horšia bulímia, pretože keď ješ a vyzvraciaš to, pokazí sa ti nie len žalúdok, ale aj zuby, a cely hrtan alebo ako sa to vola proste celá tá časť, kade tie zvratky prechadzaju von, pretože žaludočné kyseliny to pomaly ale isto rozožerú... ☺

S.i.m.o.n.a

Zomiera sa aj na jedno aj na druhé, rozdiel je len v tom že či zomrieš ma bulímiu alebo na anorexiu. Odpovedz si sama