Muzi vadila by vam velmi chuda priatelka?

mixta

elsa5.5. si netolerantna. Preco sa vysmievas ludom ktori nevarastli a nemozu pribrat? To je ako sa vysmievat niekomu kto sa narodil ako cinan, japonec, cernoch.. Ti tiez nemali v moci aby si sami urcili akej rasy budu tak ani nizky ludia nemohli nijako ovplyvnit ci budu mat 150 alebo 170cm. Slovo empatia ti nic nehovori? Mimochodom kolko merias ty hrdinka? :D

uhhh

Ja mam Adi 168cm a 48 kg. Vzdy som bola chuda Ale spravila son chybu ze ked som mala asi 16 mala proste nic som nevedela pripadne len malinko asi cca rok a Pol kym som sa s toho dostala vtedy som mala 43kg a ludia na mna strasne pozerali. Mam 23 a chcem pribrat. Necitim sa zensky. Mozem jest vela no mam len nadute bruchOt to je vse. : (

5.5 elsa

ostrienoža :D :D :D 149cm???chúďa,hm videla som jednu takú ženu,ale bola chorá už od detstva som sa dozvedela tak neviem či je to v normále :)

ostrienoža

Elsa ale vazne kde zijes ze si nikdy nizku zenu nestretla? A vies otom ze manzelka ukrajinskeho boxera Klicka ma len 151cm? Niekde som cital ze ma vraj 149cm. Co nato povies? :-D

5.5 elsa

ja ti len chcela poradiť kliniku,prípadne doktorku/ra ktorému už niekto pomohol o kom viem:)a to je zaujímavé no tak držím palce,aby sa to ale nevrátilo,lebo ja na takéto veci ozaj neverím.

5.5 elsa

leukoplast neviem z akej planety si ty,v hlave máš dobre n.sraté,podľa toho čo píšeš,čo sa týka z výšky tak je veľmi nízka,to je môj názor.

leukoplast,,

tu take primitivne nazory padaju az to boli.
co sa tu cudujete ze existuju aj nizke zeny? Ano existuju a preco by nie? Ako existuju vysoki ludia tak ako vsetko musi mat vo svete svoj protiklad a teda aj nizky ludia su. Kto o takých nevie asi zije na inej planete vsak Elsa? Tusim ty si sa nad tym pozastavila. Ja osobne poznam cca do 20 takých zien nízkeho vzrastu vo svojom okoli a známych.
dalsi bullshit. Kto tu tvrdil a tusim RNG ze nizky ludia a zaroven chudi su aj nizkointeligentni. Tak toto je pekna somarina. Ja poznam dve sikovne lekarky ktore maju menej ako 155 cm. Ďalsia nizka zienka je profesorka na strednej. Dalsia nizka je riaditelkou umeleckej skoly. Myslis si pan RNG ze su tieto zeny hlupe len preto lebo nemali vo svojej moci narast vyssie? Poznam aj vysokých ludi a niektori z nich su tak hlupi ze nevedia ani kto je terajsi prezident SR. Ako hodnotit inteligenciu na zaklade telesnych parametrov je dost odvazne tvrdenie. Mnohe z týchto zien je ovela inteligentnicjsich ako ludia s vyskou nad 180 cm. Ono sa hovori vysoke telo dlhe vedenie :-D
a ini bullshit ktory tu padol je ze stihla zena musi mat automaticky problem s menstruaciou a otehotnenim. Nieje tomu tak. Mal som priatelku nízkeho vzrastu a chudsej postavy a menstruacia jej chodila presne ako hodinky. Zase poznam dve pripady kedy babenka bola normalnej vahy az miernej nadvahy a za boha nemohla otehotniet. A moja byvala co mala tiez miernu nadvahu mala neustale nepravidelnu menstruaciu.
takze takého bullshitu ktore tu padaju mi otvaraju sanku. Ako kde chodíte na tieto nazory to by som rad vedel.
rada pre vas kocky ktore ste nizke a chudke. Budte radi ze ste sa nenarodili ako muzi lebo je horsie byt muz s takouto vyskou ako zena ;-)

Janno82

Ahoj,

je to ťažšie takto povedať, lebo zase úplne vychudnuté baby sa mi až tak nepáčia, ale zase niektorým to aj celkom pristane. Teda aj keď sú z rôznych dôvodov chudšie, ako by mali. Takže mne osobne by to až tak nevadilo. Pokiaľ je to tak, ako píšeš, že nemôžeš pribrať zo zdravotných dôvodov, tak za to samozrejme nemôžeš. A niektoré baby tú písali ohľadom tej svojej malej výšky. No ja si naopak myslím, že niektoré nízke baby sú celkom zlaté a mne by tá výška vôbec neprekážala.