Vazenie u lekarky

Príspevok v téme: Vazenie u lekarky
Nutella

Caute, pls ani mi nepiste vsetky tie keci, ze nemozem klamat a treba normalne pribrat atd... Idem na kontrolu ku lekarke zajtra na vazenie a hrozi mi uz hospitalizacia, teda vlastne ma posle do nemocnice ak som nepribrala (mam anorexiu). A ja som teda nepribrala, aj ked jem viac, ale to je jedno teraz. Co mozem urobit okrem pitia vody, aby som mala na vahe viac? Nejake dostupne improvizovane zavazia? Hocico mi poradte ak viete.. Dakujem

Nutella

Mate pravdu, bolo by to asi najlepsie, len mam skolu, zabehnuty zivot, je to na nic ist zrazu na par mesiacov prec.. Kurnik, najradsej by som od toho mala pokoj, je to teda poriadna blbost. Tak uvidim, co zajtra povie lekarka. Drzte mi palce

010203

človeče ty vážne málo vážiš.
to moja kolegyňa ktorá meria 153 cm váži 53 kg a ty pri 170 cm toľko vážiš? Ty potrebuješ liečbu a to hneď lebo ti začnu odchádzať orgány, rednúť kosti, vypadávať vlasy, zuby.
TY POTREBUJEŚ POMOC LEKÁROV!

Agnes989

Presne tak, choď do špitála. Anorexiou si ohrozuješ život, zdravie, plodnosť a ak nie si schopná pribrať sama, tak oni ti tam už pomôžu. Ber to ako pomoc, lebo čím dlhšie budeš v takomto stave podvýživy, tým viac sa ti poškodia orgány a môžeš byť odkázaná do konca života na zdravotnú starostlivosť. Poznám jednu ženu, ako dospievajúca mala anorexiu, nevyvinuli sa jej dobre orgány, celý život bude na invalidnom, nemôže športovať, behať, ísť do schodov lebo nemá v poriadku plúca a hneď sa zadýcha a nemôže. Nikdy nebude mať deti. Chceš tiež takto dopadnúť? Tak šup do nemocnice.

jpkrt

Nutella, ak sa chces pohnut, chod do toho spitala. Nie je to tam nic take strasne, sice nuda ako hrom casto, ale to sa da vydrzat, hlavne to pomoze telu aj hlave zvyknut si na jedlo.

Nutella

Malinko 170 cm 42 kg, ja viem. Potrebujem nejake radikalne riesenie na to vazenie, lebo ja uz fakt sa s tym chcem pohnut, len takto den pred tym mi uz nepomoze ani ke zjem cely vagon

Lulu2011

no ak si jedla a nepribrala, tak jedine viac solit, sol zadrzi vodu a daj si mc donald, nech to fajne udrzi :D kolko mas kg a vysku?

tasty

a ty nemáš v záujme sa uzdraviť a žiť normálny život? ak sama vieš, že si nebola schopná doma pribrať, tak sama by si sa chcela uzdraviť a robiť preto všetko,aj ísť do nemocnice, aby si pribrala a uzdravila sa, vôbec nemám pocit, že ty sama chceš pribrať, ty pribrať ani nechceš,, a to je na tom dosť smutné, len aby si neprišla do nezvráteného štádia anorexie, kde ti budú odchádzať orgány a poškodenia tkanív budú už nezvrátiteľné!