Nikdy nie som hladna

Príspevok v téme: Nikdy nie som hladna
malinka325

ahojte mam problem. uz asi dva roky aj nieco vobec necitim hlad... kazdy sa tomu cuduje, pretoze moj jedalnciek vobec nezodpoveda mojim potrebam na ranajky si dam krajec chleba s niecim, na desiatu lupem semiacka, na obed trochu masa s niecim, na olovrant nejaku zeleninu za misticku a vecer polievku... jem ale len preto, pretoze ma do jedla nutia, vobec nemam chut ani hlad... najhorsie na tom je, ze sa mi to zacalo pacit, ze takto malo jem a ze si mozem dovolit utracat peniaze na ine veci ako jedlo napr kozmetiku ci oblecenie alebo knihy...vsetci mi hovoria, ze sa chcem vyhladovat, ale nemyslim si, ze by som chcela mat 30kil, neverim ze bych tak niekedy mohla vyzerat, stale sa doma len hadame, ze nic nejem, ze skoncim v nemocnici, ale ja sa citim dobre...ak si odmyslim zavraty a ze sa rychlo unavim...vacsinu dna prelezim v posteli, lebo nic nevladzem...dokonca som musela obmedzit prijem tekutin, aby som dala priestor jedlu, ale nakoniec prisli migreny a zas pijem normalne ale na ukor minimalneho prijmu potravy...moj jedalnicek kazd normalny clovek povazuje za redukcny, ale ja nechcem chudnut, mozno trochu, no bojim sa, ze kolko s takymto jedenim vydrzim, ci nepridu nejake zdravotne komplikacie, neviete, ako docielit, aby mi chutilo a abych citila uz konecne ten hlad? nikto sa na mna nevladze pozerat pri mojich musich porciach ked spolu jeme

malinka325

no obmedzovala som sa isty cas...isla som s vahou dole asi na 40kil potom som sa spamatala a pribrala ... teraz nechcem byt kostra, ale jednoducho necitim hlad, ani mi nechuti...ked idem do restiky, jeden polovicny obed je u mna ako dve porcie a to tiez ak si odmyslim polievku...pretoze polievku zvyknem vecerat...hlavne jedlo keby si dam normalnu porciu tak mi pride zle, preto jem len malo a 5 krat denne...skusala som jest viac ale bolo mi este horsie...taka nafuknuta som sa citila, ospala, nic sa mi nechcelo...ale ono to azcalo skor preto lebo neboli peniaze...proste vecne rozmyslanie co navarit aby to bolo lacne, atd...prepocitavanie kazdeho centu, sledovanie zliav v obchodoch...tak som si dako postupne pridavala na starostiach osobnych aj a stiahol sa mi zaludok...takze asi ten stres...lebo mam aj uzkosti aj vybuchy placu a take blbe myslienky ze nic nema zmysel a tak...tak mozno to suvisi s depresiou neviem...

Žužova

Ahá prepáč zle som to pochopila, ty si nemyslíš žeby si sa vedela vyhladovať. prečo vlastne teda takto ješ ? že nemáš hlad? ono to asi z niečoho pramení.. mala si anorexiu niekedy,alebo si cielene znižovala niekedy dávky jedla kvoli redukcii váhy ? ...

Žužova

Píšeš že chceš mať 30 kg a nakonci píšeš že nechceš chudnuť ? podla mna hocičo ti tu kto poradí aj tak si urobíš po svojom pretože máš ppp.