Candida? E-coli?

Príspevok v téme: Candida? E-coli?
XXX2

Zdravím. Už asi 2 roky mám gynekologické ťažkosti. Najprv ma lekár liečil na mykózu. Neskôr po opakovaných návštevách sa konečne unúval urobiť mi dôkladnejšie vyšetrenie a zistili mi E-coli. Nakoľko sa o môj stav veľmi nezaujímal a ťažkosti stále pretrvávali, zmenila som gynekológa. Tá mi zistila Ecoli a Enterococus faecalis, ktorý som tam pred tým vôbec nemala. Predpísala mi už 3 antibiotiká a tabletky odspodu, ale stále nič. Dnes som sa od nej vrátila s ďalšími antibiotikami a povedala mi, že ak sa to nezmení, nabudúce mi už urobí nejaké iné vyšetrenie, ktoré vraj nezvyknú robiť často. Už som zúfalá, vôbec neviem, či mám brať tieto 4. antiobiotiká, normálne ľutujem svoje telo. Najradšej by som brala orálne len probiotiká a odspodu mám Gynoflor. Myslíte, že mám dobrať ešte tieto posledné? A najlepšie na tom je, že som si v papieroch všimla, že kvasinky mám negatívne, no už dlhší čas mám pocit, že mám v tele premnoženú Candidu Albicans. Prečo to žiadneho lekára nenapadne nejako preveriť? Mali ste podobný problém? Mám chuť sa už odstreliť normálne.