Neviem dostat orgazmus

neznáma

tento problém ja nemam.orgazmus mam každý den pri každom pohlavnom styku.ide o to aby si vedela ovladat svoje pocity.to sa naucis aj pri masturbácii.a tiež ti v tom pomoze partner.staci skusat polohy a najst tu najlepsiu kedy dostavas najlepsiu rozkos az tak sa ti to podari.staci skusat.DOLEZITE je SUSTREDIT SA a nemysliet na nieco ine.sustredit sa na to ako do teba .....a pride to samo.

**

chcela by som sa spýtať na viac skúseností. v časopisoch sa píše, že mastubácia pomáha spoznávať telo a teda potom vedie k úspešnému sexuálnemu životu. ale ešte dávnejšie som čítala, že masturbácia v skorom veku, čo sú teenageri, vedie k neschopnosti dosiahnuť orgazmus v dospelosti pri normálnom pohlavnom styku. ja som nikdy nemasturbovala, len som to skúsila asi 3krát, ked som bola v puberte, bolo to príjemné, no nepotrebovala som to. tak som to s tým prestala,teraz mám 22 rokov a začala som sexuálne žiť s mojim partnerom. máme naozaj krásne milovanie. už viackrát sme dosiahli vrchol naraz. orgazmus dosiahnem skoro pri každom milovaní, či už slabší alebo naozaj silný. môže to mať súvis tým, že som vôbec nemasturbovala? rada by som vedala od iných ako sú na tom, vlastnú skúsenosť. súvis masturbácia a orgazmus. dakujem

Rabbit

Ja mam tiez problem dostat orgazmus s mojim novym priatelom. Nikdy som takyto problem nemala a on je z toho dost nestastny a myslim si, ze je schopny ma koli tomu aj nechat. Jedina moznost je, sa upravit tak, aby som sa citila sexy a potom to mozno prijde hned.

ReneR

napisem ti to ako chalan, ktory ma babu a ta orgazmus dostane. Myslim si, ze baby mavaju orgazmus skor viac o pocite. Ak sa citia ok, su si iste, ze s v pohode, tak orgazmus dostanu.Moja priatelka sa vie vyburcovat tak, ze sa dostane sama. Ja ju iba drazdim na miestach, kde ju to vzrusuje. Skus sa odvazit a zvol si polohu taku, ktora ta najviac pritahuje. A priatelovi naznac, kde ta to najviac vyrajcuje. Ale nesnaz sa za kazdu cenu orgazmus dostat. Ak sa moja priatelka velmi snazi, aby ho dostala...trva jej to dlhsie. vtedy radsej prestaneme na chvilocku...aby sa zbavila myslienky na to a o chvilku pokracujeme....Skuste to...mozno to pride aj samo. Ak ho lubis a je pe teba naj...tak toto je najvacsie afrodiziakum. :) cau

tinnuska

Dakujem ti este raz velmi pekne Heli. Prajem ti krasny den :) ps.: ved uz nieco vyskusam ale myslim ze uvolnenie musi byt a moj problem bol asi v tom ze som nikdy poriadne uvolnena nebola

hela

myslím, že zúfalá budeš po čase ty ale z priateľa.Keď nemáš orgazmus predovšetkým si ochudobnená ty o vyvrcholenie. Bod G je predsa niečo iné, ver tomu, že málo žien vie presne kde ten imaginárny bod je.

tinnuska

neviem, neviem on vela studoval ohladom
G bodu ale aj tak to nejde.Je z toho dost zufaly.Dakujem ti za prispevok

hela

ak som to dobre pochopila, nemala si vaginálny orgazmus? To nie je až také nezvyčajné. Priateľ nech sa netrápi, ale nech robí preto všetko, aby ťa k orgazmu priviedol. Čo sa ho tak opýtať, či vie načo má žena kliktoris. Dráždením tohoto zázraku dosiahneš orgazmus taký, že sa budeš čudovať.