Uz som sa vzdala

Príspevok v téme: Uz som sa vzdala
hlp3

Pamatam sa na to, ako som sa vo dne v noci trapila tym, ze som si vycitala, ze som zlihala, zase sa prejedla. Uz som sa prestala tomu branit. Proste idem rano pred skolou, nakupim si vela... napr 4 rozky, 300 g sunky, 2 colkolady, 300 g keksov, 2 litre kofoly. Potom skola, tam som nervozna, ze uz chcem jest, potom obed, vyvratim, potom po skole idem do obchodneho centra nakupit zasoby. napr. 2 burgery, 2 litre kofoly, milkshake, 300g keksov aj viac, cokolada, salko, zakusok 400g. To yjem na wc a potom... Idem domov zdobnem si jablko, ak mam este kruzok, tak sa prejem este raz. Kruzok ma trikrat do tyzdna. Potom je vecera. To mam nieco slane, lebo vacsinou mi je uz z toho cukru zle. No ale aj to nakoniec vyvraciam. Doma vraciam v izbe, do igelitoveho vrecka, lebo rodicia na mna striehnu, nakolko o tom vedia. Asi tak raz za tyzden si kupim nieco male aj na vecer napr. 2 cokolady. Tie zjem tak o 23 00, kt vyvratim v sprche. Takze toto je moj dokonaly zivot. Mam este taky jeden problem. Mam depky vzdy ako mam ist niekde von, kde ma ini vidia. Aj skola. V pritomnosti druhych trpim, lebo mam pocit, ze som tucna, nechutna a vsetci na nemaju radi, lebo som skareda a hrozna. Aj ked sa snazim na to nemysliet, proste som stale strpnuta a neviem sa s inymi bavit.

zdena

Dievčatá, na túto stránku som natrafila náhodou,ale prečítala som si čím si prechádzate. Nie ste na to samé, aj v Bratislave nájdete kvalitních psychoterapeutov, ktorý sa danou problematikou zaoberajú.

Odpoved pre HIP3:Potrebuješ okamžite odbornú pomoc. V Pezinku je psychosomatické oddelenie,kde sa vedie skupina pre anorexiu-bulímiu,musíš byť hospitalizovaná,ale v tvojom prípade je to aj nutnosť inak si zničíš zdravie. Ver mi stojí to zato, ukáže ti to iný pohľad na život. Ten tvoj sa teraz točí okolo chladničky,vracania,prežrania a dokola. Nie si nato sama a nie si jediná! ale nájdi v sebe silu a zabojuj o kvalitnejší život

m8

tu mas moja preloz si to a precitaj www.2medusa.com
je to naozaj nebezpecne co ty robis so svojim telom. a ako nezdravo sa stravujes. preco robis nieco co ta robi nestastnou? mala by si si dat nejaku ocistnu kuru po tom vsetko co zblajznes. var si zdravo, co si radsej neuvaris nieco zdrave, varenie je zabava, vies co zjes mozes experimentovat so zdravymi potravinami...takto placas piate cez deviate to vobec neni zdrave a to prepchavanie paneboze dievca...verim tomu ze by si si zdravu stravu a varenie zamilovala..vyhni sa cukru vecer nejedz pecivo a podla mna v pohodicke...take tazke? :)

zvieraviera

môj včerajší jedálniček: 3 jablká, 3 banány a káva
dnes: 4 Racio chlebíky, 2 mandarínky a 2 jablká

sara.11

ahoj, dobre viem co prezivas, ja si prave prechadzam niecim podobnym aj ked u mna to nie je az tak vazne, zatial nezvraciam ani si nenakupujem jedlo v takom mnozstve, ale obcas mavam pocit, ze je to len otazkou casu

vsetko sa to zacalo obrovskou tuzbou schudnut, stiahla som kaloricky prijem na minimum, kazdu volnu chvilu som vyuzila na cvicenie a dosiahla som krasnych 45 kg pri vyske 173cm, samozrejme ako to byva, stale som sa necitila dost chuda :(

avsak posledne tyzdne sa so mnou deje nieco strasne, opusta ma pevna vola a casto mavam stavy, kedy mojou jedinou tuzbou je sa poriadne prejest, proste natlacit do seba toho najviac ako sa len da... vacsinou neodolam a v priebehu pol hodiny vyjem celu chladnicku :( nedokazem to ovladat a neprestanem kym sa necitim na prasknutie, samozrejme vsetci si o mne myslia ze som anorekticka, lebo stale mam podvahu, no neviem ako dlho sa mi to este podari udrzat... bojim sa kazdeho dalsieho dna, lebo sama neviem kedy ten zachvat na mna opat pride a ja to znovu nezvladnem, cely den sa potom zozieram vycitkami a planujem aku hladovku si opat dam, kolko budem cvicit, aby som to nejak vykompenzovala

uz som stratila zaujem o vsetky svoje konicky, nic ma nebavi, proste vsetok svoj volny cas premyslam o jedle a o tom ake by to bolo, keby som mohla zjest cokolvek v akomkolvek mnozstve a nepribrala - to je asi moj najvacsi sen... uvedomujem si ze ma taky zivot nikdy nebude naplnat, aj som sa zamyslala nad tym ci budem naozaj stastna ak budem konecne chuda, co z toho budem vlastne mat? ale potom sa postavim na vahu, vidim ze mam o kilo viac, pridu na mna strasne depresie, ze znovu priberiem a ja budem opat tucna, skareda... proste zacarovany kruh :(

hlp3

Vies ja som sa o to uz starsne velakrat snazila, starsne sa pre to trapim, ze to nedokazem. MAm pocit, ze jedlo je pre mna vsetkym, co mi zostalo, preco dokazem vstat rano a ist do skoly. Lebo viem, ze predtym sa mozem najest. Inak by som nedokazala ist do skoly, ist hocikam.

jajaa

prečo si takto ubližuješ? poznám tvoje stavy, teda až na bulímiu, totiž nikdy som nevracala. prestaň sa mučiť a začni hľadať nasebe to pekné a dôvod prečo sa snažíš jedlom prekryť negatívne pocity voči sebe. pred 2 týždňami som skončila s prejedaním a sladkosťami, začala sa pravidelne stravovať čím naštartujem metabolizmus. začni aj ty svoje energiu využívať n niečo produktívne a vykroč z bludného kruhu.