Dobrý urolog v Žiline?

Príspevok v téme: Dobrý urolog v Žiline?
zbludiladusa

dobrý den,
potrebovala by som nejaké info o kvalitnom urologovi,s ludským pristupom v žiline alebo okolá,kludne aj v PB,alebo bytči,to je jedno,do tych 50 km..v žilinskom kraji,nejakeho normalneho ohladuplneho,sucitneho urologa,nie nejakeho masiara,čo sa nevie ani správať.potrebujem urologicke vysetrenie,ale neviem,ku komu tam mam zajst.lebo akosi o každom som počula zle info.dakujem

vdacnapacientka

Po dnešnej návšteve a prehliadke na Urologickom oddelení v Žiline s radosťou vyhlasujem a ,,pasujem" za najlepšieho lekára-urológa MUDr. Michala Bašteka. Svojimi odbornými aj ľudskými schopnosťami a vlastnosťami(hoci patrí vekovo medzi mladých), ďaleko prevyšuje ostatných, aj služobne starších kolegov-myslím to v rovine všeobecnej,nielen tímu urológov...a viem o čom hovorím...naozaj mám už dosť skúseností s lekármi...želám jemu aj celému kolektívu sestričiek všetko len to najlepšie...Srdečná vďaka

Hela Ch

žial v žiline je prístup urologov k pacientom v katatrofálnom stave , najmä čo sa týka pána primára a jeho zástupcu , bola som zhrozená kam sú títo dala ludia až zájsť so svojim arogantným správaním