Strašny Pesimista

Príspevok v téme: Strašny Pesimista
petrik

Dobrý den neviem prečo ale som už taky od detstva a zneprijemnuje mi to život.Proste stale myslim len na to najhoršie,niečo sa ma stat alebo sa stane uplna blbosť nepodstatna vec a mna to strašne trapi potom a zbytočne stresujem.Viem že psychiater či psicholog by mi asi pomohol ale ja sa hanbim tam isť...nemam odvahu.Volakedy ked som bol na vojne tak som chodil psychiatrovi lebo som to ťažko znašal odlučenie od domova a bral som liek ktorý sa vola Fevarin,no mne bolo perfektne z ničoho som si nerobil ťažku hlavu ako teraz,ale aj som bol taky prispatý potom a to už nechcem ved je to antidepresívum a ja by som chcel proste volaku normalnu liečbu bez tabletkovu:)Ja si už neviem dat rady a som z toho zúfalý,tak vas prosim o radu.Dakujem

zabiak

pesimisti,chatujete este?
pridavam sa k vam.
mne dnes trieskalo srdcom a potom sam sa nevedel nadychnut akoby mi niekto sedel na hrudi a tlacil.Ked som si dal magnezium tabletky tak to zmizlo a poobede ked sa znovu objavili priznaky tak som si znovu dal magn.a znovu to zmizlo. Z coho to bude? Co mam z toho vyvodit? Kde je pricina? Poradte niekto. Je to chore srdce alebo len stres a vypätie? Mal som posledne 2 tyzdne hrozne stresy.

majokraus

hm,ja som na tom rovnako ivo,len pohoda, skus sa na ten pulz menej sustredit, neboj sa, vysoky pulz ma kazdy kto preziva denno-denne udalosti trochu citlivejsie.Ja sa na to snazim nemysliet a celkom to uz ide a vysadil som uz aj lieky, po viac nez roku.Napis ak chces majokraus_svk@yahoo.com

ivo

Caute, u mna je to o dost horsie,mam problemy s vysokym pulzom, bol som aj hospitalizovany v nemocnici na internom, ale nevedeli najst pricinu, ze vraj je to z psychickeho vypatia, tak mi dali antidepresiva, ze to by mohlo na ten zvyseny tlkot srdca pomoct,ale nezabera, vraj mam byt menej napaty pocas dna, ale ja to neviem.

kata

ahojte, tiez mam problem s podobnymi pocitmi, no vdakam priatelom sa to vsetko postupne dava do poriadku, verte mi,treba si len uvedomit, ze sme na tejto Zemi potrebni

milday

Cau Petrik,ja ma ten isty problem a rozhodla som sa to riesit navstevou psychologa, pretoze uprednostnujem liecbu bez liekov. Ucinok nie ja taky rychly ako pri liekoch, ale podla mna bude ucinnejsi. Brala som aj lieky, ale hned po vysadeni to bolo rovnake ako predtym - Frontin, Seroxat a ine. Mam len 20 rokov, je to o to zavaznejsie, citim sa ako cierna ovca medzi priatelmi. Ten psycholog sa navyse stal aj mojim dobrym priatelom, vdacim mu za vela, uvidis, ze to nie je az take cierne. A teraz sa usmej prosim. Ak chces mozes mi napisat mail na johanna_svk@yahoo.com