Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?

Príspevok v téme: Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?
dedukujem

Lebo ja ich povazujem za tzv. ku*icky. Kazdu co poznam ci uz zo skoly, prace, susedstva alebo z okolia, znamych tak kazda co fajci cigarety je povahou aj viac menej ku*va. Ma koketne spravanie, pouziva vulgarizmy, flirtuje so zenatymi muzmi, vie byt neverna a castejsie sa taketo zeny rozvadzaju. Este som nestretla dievca, zenu ktora by fajcila a bola slusna a povahou skvela baba.
Aki je Vas nazor muzske obecenstvo? Co vase skusenosti z Vasho okolia?
Dakujem Vam velmi pekne ak sa odvazite vyjadrit ;)
ps: ja som nefajciarka a mam 36 rokov, takze odpozorovane mam toho dost :)

Lucy.nice

Branislav, skúšal si už niekedy fajčiť? lebo vyznieva to tak, že nie.
Prečo niekto pije alkohol? Veď to je jed. Prečo niekto fajčí trávu? Veď je to droga.

Branislav

Ja ženy fajčiarky neznášam.
Sám nefajčím a príde mi to absolútne nelogické u fajčiarov vdychovať dym. Čo je to za logiku vdychovať do svojích pľúc dym? Škodiť svojmu telu, škodiť pľúcam. Veď len hlupák či ženy či muž môže niečo také robiť že vdychuje do pľúc kam patrí kyslík.. vdychuje dym. Dym plný toxických látok.

Lucy.nice

Ja napríklad fajčím, keď som na diskotéke, a väčšinou preto, lebo potom na mňa alkohol silnejšie zaberie a nemusím ho kupovať toľko :D
Ale snažím sa nefajčiť vôbec :P ťažko sa mi z toho dýcha .
je mi trochu smutno uvedomiť si, že donedávna som patrila k tej skupine "mladých od 17-30 rokov", čo nemali potrebu fajčiť :P dokonca som bola zarytý odporca cigariet. Tak ale čo už no.
A myslím že chlapom sa to vo všeobecnosti nepáči, ale nie kvôli tomuto, že by baba mala byť kur*a, len asi nechcú, aby ich baba bola popolník :P A to je tiež dosť blbé, dvojitý meter medzi pohlaviami.

Žužova

Ja viem , chápem ťa .. ved je aj zákon ,teda zákaz fajčiť na zastavkach ..ked to nejaký bezohladný fajčiar nedodrží just zavolaj fizlov a máš vybavené :D ..je pravda niektoí neberu ohlad. To už je ale o ludoch a charaktere..

Žužova

Ale ja vás aj chápem,mne tiež napríklad cudzí smrad z cigarety vie vadiť , hlavne v autobuse ked ráno nastupi niekto kto práve dohulil cigu vonku a sadne si vedla mna.. fuj :) preto si zapalim 10min. pred busom aby som nenastupovala s clonou dymu napr. :D takže je to individuálne... nie všetci vás nutime čuchať tie smrady
:o))

Lyseth

Hej zadrz dych, sa ti povie a ked stojim na zastavke desat minut tak aj umrem ne? :D Alebo rovno s kyslikovou maskou aby som na niektore miesta chodila :D Co ty nato?

Žužova

Ale čoby znervoznela, ..ale tak aj keby ano,tak to len my fajčiari vieme znervoznieť ? :D či čo si tým chcela povedať ? hej hej ved nemusíte to dýchať nikto vám to nekáže,zadrž dych ;)

Lyseth

Vidis Zuzova a uz si znervoznela :D
No hej a este aj smrdite to je pravda jak mraky. Ten smrad je otrasny a my vyznavaci cerstveho vzduchu to musime casto dychat ten vas smrad fuuuj.

Žužova

To je hovadina jak mraky toto ... a fajčenie z nervozity ? zaujímavé môže byť ale čo takto len obyčajný zvyk.závisloť ? Skoro ako zavislosť na čokolade..a nie každý zavislák na čokolade je automatický tučný ,či ? :) keby mam pri každej cige premýšlať že fuuu teraz chcem vyzerať drsnee,chcem vyzerať silno aby si ma chlapi všimli tak si rýchlo zapalim,tak to by som sa asi zbláznila.. proste si zapalia automaticky,zo zvyku..ano su aj trapne herečky ktoré si zapalia aby boli cool ale to už je len určitá forma, to sa môže práve týkať takých ako opisuje autorka témy.Ale fajčenie patrí k zavislosti a to že vy máte okolo seba smé šlapky a cundry tak to už je vaša smola :D Ale neviem,možno nefajčiari to vnímaju inak,neznášaju fajčiarov pretože im ,,smradia" vzduch tak si o nich utvaraju len tie najhoršie obrazy.. :D mam najradšej ked niekto nadáva na druhých okolo seba že akých hnusných ludí pozná,akí su všetci okolo falošní a zlí..ono mi to príde tak že vrana k vrane sadá. Prečo ja okolo seba tých zlých nevidím ? Zrejme ich k sebe ničím nepriťahujem... už len tým že si takéto veci všímate ich k sebe ešte viac pritiahnete ..a potom dedukujete blbosti :D

nefajčiar

dá sa povedať že je to tak ale aj medzi nefajčiarkami sa nájdu devy ktoré majú správanie aké popisuješ.
ja napríklad obdivujem každého mladého chlapca a dievča vo veku 17 až 30 rokov ktorý odolali pokušeniu cigariet a nefajčia. Česť im zato že sú tak silní že napriek tlaku okolia si povedali a stoja za tým že nebudú fajčiť lebo to škodí ich telu aj duchu. Držte sa mladí ľudia ktorí k takýmto nefajčiarom patríte. Prajem Vám veľa zdravia!
ja som toho názoru že len duševne silný človek dokáže v dnešnej dobe nefajčiť aj napriek tomu že fajčí veľa ľudí z jeho okolia.