Extrémne veľa lupín

Príspevok v téme: Extrémne veľa lupín
Nicolett

Zdravím, mam problém, som taky tip ktorý má suchu pokožku a k tomu strašne veľa lupín. Skúšala som head and shoulder a syoss ktoré boli určené na lupiny. Fakt potrebujem pomoc lebo šampóny mi nejako nezaberajú mam ich extrémne veľa . V čom to je ze ich mam až toľko veľa? Ako by ste mi pomohli?
Vopred ďakujem za odpovede.

intolerancia

na 99% bude problem v tom ako sa stravujes. ja uz mam na sebe odskusane ze ci uz lupiny alebo akne suvisia s potravinami na ktore mam intoleranciu. takze daj si spravit food detective test alebo chod lepsie na sukromnu kliniku nech ti spravia testy na potravinove intolerancie. je to sice drahe ale budes mat pokoj na cely zivot, tiez ak mas problemy s unavou, pamatou, kazivostou zubov, alebo zlym travenim, tak tieto zmiznu tiez... intolerancie ma asi 40% ludi, niekto ma vyraznejsie symptomy iny tlmenejsie, ale aj tak sa cudujem ze testy na ne stale nepatria k zakladnym a poistovnou hradenym vysetreniam aspon raz za zivot v ramci preventivnej prehliadky. mohli by sa tak usetrit miliony eur ktore potom idu na tlmenie priznakov co nasi zaostali komunisticki lekari nazyvaju sprepytujem "liecbou", a samozrejme zabranit rozvijaniu dalsich zdravotnych problemov a s tym suvisiaceho znizovania kvality zivota ludi

SonkaSrnka

mne z tohto extrému pomohol SEBIPROX šampón ale dobrý je aj NIZORAL .. plus môžeš si kupiť v DM - DIXI ampulky proti lupinám su v takej červenej krabičke.. vtieraš po umytí :)

MultiLevel

Presne, za navstevu u doktora nic nedas, maximalne ti cosi na to predpise, ale pokial sa k tomu aj velmi skriabes, co byva prejavom lupin, moze ist o zapal.

lombardo1981

Na lupiny je tiež účinný Selsun, ktorý sa dá kúpiť v lekárni. Ale najlepšie by bolo zájsť ku dermatológovi. Môžno ide o seboroickú dermatitídu.

tasty

v lekárni dostať šampon nizoral. A skús preventívne vynechať z jedálnička väčšinu sladkostí, obmedz na minimum.

tasty

v lekárni dostať šampon nizoral. A skús preventívne vynechať z jedálnička väčšinu sladkostí, obmedz na minimum.