26r a doposial ziaden vztah

Príspevok v téme: 26r a doposial ziaden vztah
linda.me

Dobry vecer,
Mam 26r a doposial som nemala ziaden vztah. Ja som typ o ktory pokial nejaky muz nenaviaze zaujem,ja sama to neurobim :( nemyslim si,ze som nejaka extra skareda,aj horsie vyzerajuce spoluziacky mali vztahy..bojim sa toho,ze s tou krasou to uz pojde dole vodou a tiez s,a hovori ze o zeny po tridsiatke ziaden muz uz ani bicykel neoprie.. myslite si,ze zena ktora doteraz nemala ani naznak vztahu si v takom neskorsom veku moze este niekoho najst? Mam VS, fyziku na FMFI,chlapov tam bolo kopu,ale zaujem ziaden :(

offfsetpreco

a dalsia vec moze byt uz klasicky zadrhel a to prilis vysoke poziadavky na druhych - ak chces aby super vyzeral, mal s tebou porovnatelne vzdelanie, zabavny extrovert, optimalne aj zabezpeceny ci aspon s potencialom na dobre zabezpecenie a este aj iniciativny ktory ta sam najde, oslovi a zbali, potom mas velky problem pretoze cakas na princa na bielom koni, ktory sice mozno kdesi aj existuje, ale pravdepodobnost ze ho do konca zivota stihnes stretnut je dost miziva:D

offfsetpreco

zakliata25- empaticky iniciativna znamena, ze ked sa jej ktosi paci, tak necaka ako nesvojpravna kym za nou nepride on, ale ona sama pride ako svojpravny clovek za nim, da mu najavo napriklad usmevom, pohladmi, gestami ci dotykmi ze ju zaujima a komunikuje s nim tak aby to bolo obom prijemne a bavilo ich to. neviem co hned hystercis o spavani apod... a baba rozhodne nema byt vypatlana a ani nehovorim ze autorka temy sa robi premudrelou a odmeranou, len ze tak moze posobit, pretoze medzi studentami teoretickej fyziky to moze byt rozsireny jav..

Matyo

Zaujímavé a ja som si myslel že nezadaná, bezdetná a ešte k tomu pekná a inteligentná žena po 25 roku už neexistuje : ) Nehráte sa náhodou na príliš nedobytné alebo neodpálkujete chlapa hneď po prvom stretnutí a nedáte mu šancu, aby ste ho lepšie spoznali?! Láska na prvý pohľad je väčšinou aj tak len vo filmoch...

precopreco

"prečo by nemohol prísť aj on a osloviť mňa"

pretoze potom sem zas prides vypisovat ako su chlapi dotieravy a preco nevidia ze o nich nemas zaujem ale stale to skusaju

Slobodna

Drahá zakliata - ty si jednoducho o sebe namýšľaš, že si niečo extra a chlapi majú za tebou chodiť a doprosovať sa tvojej priazne. Vyplýva to jasne z tvojho príspevku. Len tu potom nefňukaj a nehraj sa na chuderku, že si nemôžeš nájsť chlapa, lebo chyba je v tebe. Každého chlapa, ktorý sa ti tu snažil poradiť, si vo svojom príspevku odfajčila. No a samozrejme veľa napovedá aj tvoj opis seba samej ...."som pekná a inteligentná" fuuu tak toto by o tebe mali hovoriť iní, nemyslíš?
Ty sa nevieš normálne začať baviť s chlapom? :)

zakliata25

nie je to síce môj príspevok ale nedá mi neragovať :D

sampon - na tú sociálnu fóbiu si ako prišiel? Ja osobne nemám žiadny strach z ľudí ani z mužov, som dosť socializovaná, dokonca chodím medzi ľudí veľmi často a mám rada spoločnosť. A tiež nečakám na zástup mužov, ktorí sa o mňa pobijú :)

offfffset - môžeš mi prosím ťa presnejšie vysvetliť to, ako mám byť dostatočne empaticky iniciatívna nech sa trochu podučím ;) podľa teba mám ísť za každým chlapom, ktorý sa mi niekde v bare zapáči, sadnúť si k nemu a spýtať sa ho či sa so mnou rovno nechce vyspať aby to bolo empaticky iniciatívne a nebolo odmerané?
A aký typ ženy teda muži môžu? Vypatlanú s prázdnou hlavou, ktorá nemá zábrany a bezprostredne balí každého chlapa čo príde do cesty?

jankonehrask - a on má na čele napísané, že je nezadaný? :D Chodím často medzi ľudí, disky síce nemusím, ale nesedím doma a nečakám že mi dotyčný príde až ku dverám. Nemám problém sa usmiať na niekoho keď sa mi páči, alebo nejako gestami dať najavo záujem, ale prečo by nemohol prísť aj on a osloviť mňa? Či už nič také ako to, že muži balili ženy neexistuje? A ten pozdrav kolegynke patril asi autorke príspevku a nie mne, že? Len sa pre istotu pýtam :)

offfffset

ja sa necudujem ze moc chlapov okolo teba sa netoci lebo nebyt dost empaticky iniciativna + mat fmfi = prilis premudrela a odmerana:D to ziadny chlap moc nemusi aj keby si vyzerala ako jessica alba.. najvacsie sance mas medzi tymi tvojimi kolegami z toho co si studovala, s ostatnymi si moc rozumiet asi nebudes

Tomas16

Ahoj, ja budem mat o par dni 30 a tiez som este nemal ziaden vztah. Uz to beriem tak, ze nie kazdemu to je sudene. Niekto ma manzelku k nej tri milenky a o niekoho nema zaujem ani figurina z vykladu :)