Spirulina na chudnutie?

nestero

Kvalitná čistá Spirulina - iherb.co S produktom som veľmi spokojný. Mal som spirulinu aj od iných výrobcov, no táto sa mi zdá najčistejšia. Je to len môj osobný názor.

ZdravyBloger

Skús čítať tento blog --- www.blendea.cz --- vśetko o spiruline --- Asi nepoteším, slečna, pretože spirulina nie je žiaden prípravok na chudnutie. To vôbec. Spirulina slúži ako výborná súčasť stravovania, pretože obsahuje megahodnoty zdravých a hlavne potrebných živín.

To znamená, že ti síce nebude v tele nič chýbať, ales váhou veľmi nepohneš. Skúśala si športovať? Len tak doma na posteli pred telkou totiž váha neklesá... www.blendea.cz

črepinák

Treba si prečítať aj wikipédiu cs.wikipedia.org - je to kompletná bielkovina, takže je sa používa napr. ako náhrada proteínových tyčiniek. Treba ju správne zakomponovať do stravy, danú tému odporúčam riadne naštudovať.

RNG

Detox sa prevadza enzymami, najme entericky pokrytymi, absorbcne, najma pouzivanim extra zmesi roznych mikrovlaknin a pripadne chelaciou ked je zamorenie vo forme tazkych kovov. Spirulina a susena stava z jacmennej a inych mladyc trav tiez detoxifikuje, lebo ma tiez obsah mikrovlaknin a dokonca ciastocne aj chelatorov a antioxidantov, co neutralizuju v tele rozne volne radikaly=agresivne zamorujuce latky.
Cistenie pecene protokolom dr Berksona tak isto znacne prispieva k odmoreniu tela.

spirulinka

RNG myslis ze by mi spirulina pomohla na perioralnu dermatitidu.Som zufala aj ked to nemam hrozne.Prestala som fajcit a teraz hladam nejaky ucinny sposob ako vycistit od vsetkeho sajrajtu vnutorne prostredie a zbavit sa tej pliagy.Myslis ze by pomohol aj zeleny jacmen?Hladam riesenie detoxu pri ktorom sa nechudne totizto ja som velmi chuda.Dakujem

carey

Spirullina nie je na chudnutie, to kde si videla? Ona je super na travenie a aj ako antioxidant, ja ju používam už pár mesiacov a je mi oveľa lepšie. Ak chceš chudnúť začni sa hýbať a uprav stravu, nič iné nepomáha.

carey

Spirullina nie je na chudnutie, to kde si videla? Ona je super na travenie a aj ako antioxidant, ja ju používam už pár mesiacov a je mi oveľa lepšie. Ak chceš chudnúť začni sa hýbať a uprav stravu, nič iné nepomáha.