12tt tehotenstva a bolest v podbrusku a inde

Príspevok v téme: 12tt tehotenstva a bolest v podbrusku a inde
anamoR

Ahoj,zacala som 12tt (1x tehotna,20r.) a doteraz som od cca 5-6 tyzdna zvracala,dva dni mi je uz dobre a nemam hlavu strcenu v zachode (konecne) ,ale nastal dalsi problem,ktoreho sa bojim. Brusko sa mi zacalo nafukovat uz 7tt a mala som tie klasicke priznaky (vsetko mi zacalo nejak skor).No a moj problem moze zniet ako banalita,ale radsej...pred dvoma dnami sme sa s priatelom moooc pohadali az mi bolo na odpadnutie z vysokeho tlaku samozrejme a dnes nad ranom som sa zobudila v najprv mensich bolestiach ,ze ma boli od vaginy cez horne stehno po panvu az k vajecnikom na lavej strane na ktoru som sa nevedela ani otocit a na pravej strane ma len picha ( dvihala som este aj 9kilove vedro s vodou). Dva dni mam uz aj nejake divne fliacky,ktore sa menia po par hodinach na male vyrazticky..na brusku,pod prsiami a na prsiach. Priatel je mi oporou ,ale to vsetko zacalo presne v den ked som sa s nim pohadala. Je mi horuco pod paplonom a zima bez neho :D (ja sa tak strasne bojim :,( ). Pomozte mi prosim,poradte,pan gynekolog robi az od 16hod. a ja potrebujem uz teraz aspon nejake rady ,nechem o babo prist. Dakujem

inspiracia.n

Len nerobteblbosti a nehadajte sa... ja som sa tiez dost povadila s priatelom ked som bolav 7 tt. Zacala som uz od nervov krvacat apotratila som....

šmolinka :)

môže to byt cokolvek.. skus ist na pohotovost ako ti radila zewa oni sa o teba postaraju.. daju ta do poriadku.. vela stastia a zdaru zelam.. potom daj vediet :) ako to dopadlo :)

anamoR

Ja neviem,napadlo ma teraz ze vecer som jedla kebab a teraz mam vetry ale dost tazko idu von :D ...moze ta bolest byt aj kvoli tomu?