Filter na vodu

Emilius

Záleží asi aj od typu a kvality filtra. My máme osobne doma tento www.marlus.sk a je to dosť dobré, lebo v našej dedine je dosť tvrdá voda a aj tých tažkých kovov sa bojíme. Ale ak je ten filter kvalitný, tak by nemal byť žiadny problém

chryzantenka

ja mam waterwise,a som spokojna, tiez v kuse sa mi na dzbaniku s vodou usadzoval biely povlak, potom som ho musela obcas cistit octom

Peter02

Ahojte. Ja som teraz natrafil na celkom fajn jednoduchý článok ako vybrať vhodný filter na vodu a v skratke na akých princípoch fungujú.

Určite stoji za prečítanie: www.watersolutions.sk

danielson33

my tu britu mame doma už zopar rokov a vdaka nej deti začali piť vodu nie sladke a sladene mineralky a vody. filtruje hlavne vodny kamen a ťažike kovy takže ju použivame aj do rychlovarnej kavy na kavu a čaje.. ja som maximalne spokojny

RNG

Stopove prvky nehydratuju telo, to je blbost. A makka voda z vodovodu nie je aj tak ziadny vacsi zdroj mineralov.Mineraly sa nachadzaju vo vacsich mnozstvach v roznych jedlach, telo rozxne absorbuje a co sa nepouzije sa vyhodi najma mocom
Bezne makke vody obsahuju okolo 50 az 100 mg mineralov dokopy a moc vychadza z tela az s koncentraciou 9 gramov na liter
Takze z toho vyplyva, ze voda nie je podstatny zdroj mineralov, naopak odvadza nespotrebovane mineraly z tela.

AHOJahojahoj

Ahoj, akonáhle Ti pretečie voda filtrom ako je Brita, kde sú dva chemické a jeden uhlíkový filter, absolútne znehodnotíš všetky stopové prvky, ktoré hydratujú telo! Z takej vody budeš akurát tak neustále dehydratovaná.