Chronicky zapal slepeho creva

Aladar

Tak ma po operacii 3 mesiac a je mi super.. mal som zrasty z opakovanych zapalov ktore nevideli... a k tomu zapaleny appendix . Odkedy je vonku tak super:) netreba sa bat je to takmer bezbolestne keby viem uz davno sa odhodlam.. ak mozem poradit tak sukromna klinika , jeden den nastup +operacia a dalsi rano domov. Ja som bol o 5 dni uplne fit ale ze uplne

Sojcii

Strašne sa bojim že to je slepak. Nemam skoro žiadne príznaky neni to take že by to bola neznesiteľná bolesť vôbec nezvraciam neni mi nevoľno neboli má to pri chodeni,nemavma hnačky ani zastavené vetry len má to boli na stlačenie a k trochu má to boli pri kychnuti a zakaslani nemam žiadne kŕče prosím poraďte čo to môže byt môžu to byt au vaječníky to že mi začína 1. menzes lebo už dlhsiu dobu mávam výtoky a príznaky k ovulácii ?poraďte čo to môže byt dakujem!

Sojciii

Dobrý den už Asi 3 den má trápi bolesť v pravom podbrušku boli má keď zakaslem alebo kychnem boli má aj na stlačenie ale neni to taká že neznesiteľná bolesť ani mezvraciam ani hnačky nemavam ani nevoľnosť ani nechuť do jedla iba má to boli pri kychnuti zakaslani a na stlačenie prosím vás neni to náhodou slepé črevo? Môžu to byt aj vaječníky prosím odpíšte mi dakujem!!

grilda05

ak by si to mala isto by si to zistila pretoze je to nevydrzatelna bolest na pravej strane na boku, blizko pri vajecnikoch... ked to praskne uz je problem...

Aladar

Aj mna strasia crohnovou chorobou koli zapalu v krvi ale kolonoskopia a testx to vylucili.. takze idem na operaciu slepaku

klaudia38

zdravim vas, manzel mal chronicky zapal dychacich ciest (viem, ze to s vasim problemom moc nesuvisi), ALE odporucili mu wobenzym a to je podla mna dobra info aj pre vas - enzymy pri takychto opakovanych zapaloch v tele veľmi uspesne pomahaju.popytajte sa lekara alebo aj v lekarni vam urcite poradia.