pomozte prosim

1Tinka1

Ahojte! Mam chalana, Peta, on ma moc lubi! A pred tyzdnom som spoznala jedneho chalana, Mata, je super, ideal mojho vysnivaneho chalana, myslim povahovo, je mily, romanticky, pozorny, nefajci, nepije, nie je to nejaky debil, je inteligentny, ma auto a tak proste si rozumieme, nie je najkrajsi ale rozumieme si! Ja neviem co mam robit pretoze sa takto trapime vsetci traja, ja by som sa rozisla s mojim Petom a skusila to s Matom ale bojim sa toho ze jedenho krasneho dna si uvedomim ze to bola chyba a Peto mi stale chyba a chcem byt s nim, no nebudem sa cudovat ze on ma akurat tak odkopne a vykasle sa na mna za to co som mu urobila! A Mato za mnou chodi, vola mi, piseme sms, na nete vcera sme boli spolu vonku nie sami aj s mojim ujom, lebo to je jeho kamos a mojou segre a potom dosli aj nasi! Ale boli sme spolu je mi s nim dobre a vraj aj jemu so mnou a ze je so mnou strasne rad! Ale Peto ma lubi a ja mu nechcem ublizit a ked mi povie ze ked chcem byt s Matom sa so mnou rozide tak sa len rozplacem ale neviem preco, ci preto ze ho lubim alebo preto ze ho nechcem stratit a zahodit vsetko co sme spolu za ten rok prezili, je to tazke!
Tak som vcera tak rozmyslala ze by bolo asi dobre asi na take 3-4 dni vypnut uplne, ziaden net, ziaden mobil, nic, len volno a ze ktory by mi viac chybal vies? Ale neviem ci to bude fungovat a s Matom by som chcela byt aspon kamoska ale to by asi neslo lebo potom Peta by to trapilo! Porad mi! Co mam robit? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Ak by sa dalo ozvite sa mi niekto a ak mozete aj na mail Tinuska555@azet.sk moc dakujem

qiu

susi niekolko rokov? No tak to si asi bola na preventivnej prehliadke u gyn. a ked ti nič nezistila tak to je v pohode

susi

Mohli by ste mi poradit prosim mam uz niekolko rokov zltkasty vacsinou bez pachu vytok ale vobec nic ma nemapi ani nesvrby,ten vytok mam skoro stale,co to moze byt.Dakujem

Joe boy

Kvasinky nedostaneme, kvasinky máme. Aj keď ste úplne zdravá a bez príznakov, často sa kvasinka Candida albicans vyskytuje vo vašej vagíne. Za normálnych okolností imunitný systém a nízke pH vagíny (pH4) kvasinky držia pod kontrolou a takže pre vás zostáva ich prítomnosť utajená.
Viac info:
www.canesten.sk
wanda.atlas.sk
lesk.zoznam.sk

RNG

Pripadne vyplachy roztokom citricidalu/GSE, 3/5 kvapiek do pol pohara vody sa mi zda. Skontroluj si to na google.com pod citricidalom alebo GSE

v.lucy

Prosim pomozte mi !mam dost casto vytoky a uz som sa par krat liecila na zapaly a na kvasinkovu infekciu.Teraz mam po menzese a vzdy mi trva tych 5-6 dni a potom len vytok a teraz este aj na 8 den mam a mam bolesti,ja uz neviem co mam robit !:-(
Dakujem za radu!